Corporate Kart Avantajları

Corporate Kart Avantajları

Corporate?

CardFinans özelliklerini taşıyan, firma sahipleri, iş yeri sahipleri ve ayrıca çalışanlarına yönelik oluşturulan bir ticari kredi kartıdır Corporate.
Avantajlar nelerdir? Firma, iş yeri sahipleri ve çalışanlarının yurtiçi, yurtdışın da gerçekleştirecekleri ürün alımı, seyehat, ödeme v.b gibi yüksek miktarlarda harcamalar için nakit taşıma meselesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Kartın limitinin belirli bir miktarını nakit avans olarak kullanılmasına imkan verir. Anlaşmalı olan işyerlerinden yapılan harcamalar da ise ParaPuan kazanma imkanı tanır. Kartın limitleri öncesinde belirlenir. Firma, işyeri harcamları kolay, güvenli ve etkin bir şekilde takip edebilir. Yapılan mevcut harcamalar, kişi veya kategori olarak aylık raporlar şeklinde görüntülenebilir. Yapılan harcamaların takibi ve ödemeleri QNB Finansbank İnternet Şubesi’ nden de anında kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ayrıca Otomatik Fatura Ödeme talimatı da verme şansınız vardır. Firma adına gelen elektrik, doğalgaz, su, internet, iş telefonu ve cep telefonu faturalarının OFÖ sayesinde düzenli bir şekilde ödenmesini sağlar. Sosyal Asist ve Acil Asist hizmetlerinden yararlanmanıza olanak tanır. Ayrıca Sosyal Asist Bilgi ve Organizasyon hizmetlerini de sizlere sunuyor. Sosyal Asist hizmetini arayarak trafik durumundan nöbetçi eczane bilgileri, adrese çiçek gönderimi, bilgisayar destek hizmetleri gibi birçok konuda hizmetin bilgilendirme ve yardım talebine ulaşma imkanı sağlıyor. Araç yardımı, Ferdi yardım ve Konut yardımı da Acil Asist Hizmeti kapsamında yer alıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu, Bağ – kur prim ödemelerinizi Corporate sayesinde kolayca gerçekleştirme imakanınız da bulunmaktadır. Prim ödemelerinizi SGK web sitesi veya QNB Finansbank ödeme yolları ile de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi bu yolla daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek oldukça basit ve kolaydır. Detaylı bilgi almak istediğiniz takdir de web sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Şifre işlemleri için;

Firmaya ait kredi kartı ile ilk işlemi şifresiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlk işlemin sonunda şifre sms ile cep telefonunuza gelecektir. Şifrenin kaybolması veya unutulması durumunda ise,
SIFRE yazıp, kart numaranızın son 4 hanesini, anne kızlık soyadının ilk harfini, kartın güvenlik kodunda ki ilk 2 hanesi arasında boşluk bırakıp 3996 ‘ ya sms yollayarak yeni şifre edinebilirsiniz. Kartı alışveriş ve ATM’ lerde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
0850 222 09 002 ‘ ı arıyarakta kredi kartı şifre işlemleri bölümünden yeni şifreyi rahat ve güvenli bir şekilde elde edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir