Denizbank %100 Mortgage Kredisi

Denizbank %100 Mortgage Kredisi

Bir ev sahibi olmak isteyen ancak bu evi satın alacak peşinatı bulunmayan bireyler için Denizbank tarafından özel olarak hazırlanmış olan %100 Mortgage Kredisi, satın almak istediğiniz evin ekspertiz ücretinin tamamını karşılayan bir kredi tipidir. Denizbank kredileri içinde en cazip koşullara sahip olan kredilerden biri olan %100 Mortgage Kredisi ile ister yatırım için isterseniz de oturmak için size en uygun eve kolayca sahip olabilirsiniz. Satın alınmak istenen konutun ekspertiz ücretinin %75’lik kısmını karşılayan mortgage kredilerine alternatif olan Denizbank %100 Mortgage Kredisi, size ait başka bir evi ya da üçüncü şahsa ait bir evi teminat gösterdiğiniz takdirde satın alacağınız konutun ekspertiz ücretinin %100’ünü karşılamaktadır.

Denizbank %100 Mortgage Kredisi Faiz Oranları

Denizbank %100 Mortgage Kredisi faiz oranları oldukça cazip seviyelerde tutulmaktadır. 300 aya kadar vade ile size sunulmakta olan Denizbank %100 Mortgage Kredisinin faiz oranları, kullanılmak istenen vade süresine göre değişkenlik göstermektedir. Kredi 0-24 ay vadede %0.89, 25-36 ay vadede %0,95, 37- 60 ay vadede %0,99, 61-120 ay vadede %1,12 ve 121-300 vadede ise %1,17 faiz oranı ile size sunulmaktadır. Denizbank %100 Mortgage Kredisi, en uygun mortgage kredisi faiz oranlarını da karşınıza çıkarmaktadır.

Denizbank %100 Mortgage Kredisi Başvuru Şartları

DenizBank %100 Mortgage Kredisi için gerekli belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport
  • Satın alınacak olan konutun tapusu
  • Size ait olan diğer konutun ya da teminat olarak göstereceğiniz üçüncü şahsa ait olan konutun tapu fotokopisi
  • Gelir belgesi – maaş bordrosu

Denizbank %100 Mortgage Kredisi Avantajları

Denizbank %100 Mortgage Kredisi avantajlarının başında, nakit parası olmayan bireylere başka bir evi teminat göstermeleri neticesinde, satın alınacak olan konutun ekspertiz ücretinin tamamının kredi olarak veriliyor olması gelmektedir. Bu, hem evi olmayıp ev satın almak isteyen bireyler için hem de bir eve sahip olup yatırım ya da oturmak amaçlı yeni bir ev almak isteyen bireyler için oldukça büyük bir avantajdır. Tüm bunların yanı sıra, kredi 300 aya kadar uzun vade ve de oldukça makul faiz oranları ile size sunulmaktadır.

Denizbank %100 Mortgage Kredisi Nasıl Çekilir?

DenizBank %100 Mortgage Kredi başvurusu için size en yakın Denizbank şubesine gidebilir ya da krediye başvuru işlemlerinizi bankanın internet sitesi üzerinden tamamlayabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabileceğiniz DenizBank %100 Mortgage Kredisi ile hayalini kurduğunuz eve kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir