DenizBank 200 TL Bonus Kazanma Şansı

DenizBank 200 TL Bonus Kazanma Şansı

Banka sektörleri arasında yapmış olduğu hizmetleri ile fark yaratan ve tüm hızıyla ilerlemeye devam eden Denizbank, müşterilerine özel kampanyalar ile hizmet vermeye devam ediyor. Denizbank'ın başlatmış olduğu bu kampanyalar arasında 200 TL bonus kampanyası yer alıyor. Bu bonus sayesinde artık harcamalarınızı keyifle yaparak alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik 1 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında devam eden bu kampanya sayesinde kazanmaya devam etmek artık sizin elinizde. Denizbank'ın sunmuş olduğu bu kampanyanın adı ise, Deniz Bonus kampanyasıdır. Bu kampanyaya başvuran herkes kısa sürede bonus kazanarak bonuslarını alışverişlerde kullanmakta ve alışveriş yaptıkça da bonus kazanabilme şansına sahip olmuştur.

denizbank-bonus-kazanma.jpg

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Denizbank hizmetinin sunmuş olduğu Deniz Bonus kampanyasına katılmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken www.denizbonus.com, web mobil veya www.denizbank.com adresi üzerinden Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmak olacaktır. Sizde hemen size uygun olan adreslerden giriş yaparak Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapmak kolay olduğu için kredi kartlarınız kısa sürede doğru bilgi verdiğiniz ve gerekli koşullar sağlandığı taktirde onaylanmaktadır.

Ne Kazanırım?

Deniz Bonus kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler, 20 Aralık 2017 tarihine kadar 100 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL bonus kazanacaklar. Bonkör bankalar arasında yer alan ve hizmette sınır tanımayarak elinden gelen her türlü hizmeti sizlere sunan Denizbank sayesinde artık kazanmak çok daha kolay olmuştur. Üstelik bu 50 TL bonus hizmeti dışında harcama sözü veren herkese 150 TL bonus verilmektedir. Böylece toplamda 200 TL bonusun verildiği bu bankada artık bonus kazanmak ve istediğiniz zaman bu bonusları kullanmak tamamen size kalmıştır. Bonus kazanma şansını siz değerli müşterilerine sunarak dev bankalar arasında yerini alan Denizbank, 7/24 hizmeti ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

denizbank-bonus.jpg

Kampanyaya Katılım Koşulları Nelerdir?

Toplamda 200 TL bonus veren Denizbank, müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kampanyaya katılım koşulları 1 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında olduğu için bu tarihler arasında bonus kazanmak isteyen Deniz Bonus kredi kartına başvurabilmektedir. Ayrıca kampanyaya katılım koşulları arasında kazanılan bonusların 10 Ocak 2018 tarihine kadar kullanımı olacak ve bu tarihten sonra bonuslar geri alınacaktır. Ayrıca bu kampanya harcamayı kabul ettiğiniz günden sonraki ilk ekstre dönemi ile başlamaktadır. Üstelik kredi karı üzerinden verilen otomatik ödeme talimatları kampanyaya dahil olacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir