Denizbank Gelir Belgesiz Kredi ile Yüzler Gülüyor

/ 29 Şubat 2016 / 289 views / 56 Yorum
Denizbank Gelir Belgesiz Kredi ile Yüzler Gülüyor

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi sloganı ile sürdürdüğü yeni kredi kampanyası ile 55.000 TL’ye kadar kredi kullandırarak ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hiçbir belge ve gelir belgesi talep etmeden internet üzerinden kredi başvurularını alan Denizbank sadece 5 dakika içerisinde kredi onayınızı cebinize göndererek kredinizi anında kullanmanıza olanak sağlıyor.

.

Denizbank Webde Kredi Kampanyasında kredi kampanyasının adından da anlaşılacağı üzere sadece internet üzerinden yani bilgisayar, cep telefonu ve tabletleriniz üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kampanyada 36 aya kadar kredi taksitlendirme imkanı sağlayan Denizbank, sadece birkaç kısa bilginizle en hızlı ve en kolay kredi başvuru imkanı sunan bankalardan.. Denizbank Webde Kredi Kampanyası‘nda aylık kredi faiz oranları ise % 1,68 ‘den başlıyor…

.

Denizbank Webde Kredi Kampanyası kapsamında kullanılacak kredilerin detayları ise şöyle gerçekleşiyor;

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 3.000 TL
Kredi Vadesi ; 12 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,69
Aylık Taksit Tutarı ; 284,17 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 15,75 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 3.410,03 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 3.000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 120,51 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 15,75 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 4.338,63 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 5000 TL
Kredi Vadesi ; 12 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,69
Aylık Taksit Tutarı ; 473,61 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 26,26 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 5.683,34 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 5000 TL
Kredi Vadesi ; 24 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 268,81 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 26,25 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 6.451,41 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 5000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 200,86 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 26,25 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 7.230,88 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 10.000 TL
Kredi Vadesi ; 24 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 537,62 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 52,50 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 12.902,75 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 10.000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 401,71 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 52,50 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 14.461,83 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 25.000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 1.004,28 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 131,25 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 36.154,33 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 40.000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 1.606,86 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 210 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 57.846,77 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 50.000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79 
Aylık Taksit Tutarı ; 2008,57 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 262,50 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 72.308,48 TL

.

Kullanılacak Kredi Tutarı ; 55.000 TL
Kredi Vadesi ; 36 Ay
Kredi Faiz Oranı ; % 1,79
Aylık Taksit Tutarı ; 2.209,43 TL
Kredi Tahsis Ücreti; 288,75 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı ; 79.539,27 TL

.

Denizbank Webde Kredi ile 36 aya varan vadelerle internet üzerinden 55.000 TL ‘ye kadar kredi kullanmak çok kolay… Sadece birkaç dakikanızı ayırarak Gelir Belgesiz, Evraksız, Formalitesiz hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayıp kredi başvuru sonucunuzu 5 dakikada öğrenebilirsiniz. Kampanya hakkında sormak istediklerinizi site editörlerimize mesaj yazarak sorabilirsiniz.

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi ile Yüzler Gülüyor (56 Yorum)

   • Merhaba Taner Bey;
    Kredi kullanmak için kredi başvurunuzu ilgili bankaya yapmanız gerekiyor. Sitemizin bu bölümüne mesaj yazarak kredi başvurusu yapmış sayılmazsınız. Sitemizde kredi kampanyaları ve bankaların uygulamaları hakkında ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacı ile yazılar yayınlanmaktadır. Sizler bu yayınlarımızın içeriği doğrultusunda yazılarımız içeriğinde varsa başvuru linkleri üzerinden yoksa ilgili bankalardan kredi başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

  • Merhaba Metehan;
   Kampanya hakkında merak ettiğin herşeyi bizlere mesaj yazarak sorabilirsiniz. Ya da ilgili bankanın şubelerini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  • Merhaba Dilek Sucu;
   Kredi başvurusu esnasında hiçbir belge talep edilmeden kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Şartlarınızın uygun olması ve kredi başvurunuzun onaylanması halinde sadece kimliğinizle gidip bankadan kredinizi kullanabiliyorsunuz. Pek çok ziyaretçimiz de bu şekilde kolayca kredi kullanabildiler.
   Ancak tabiki banka gerekli görmesi halinde gelir belgenizi görmek isteyebilir.

 1. emekli olabilmek için 38.000 tl ihtaycım var şu an çalışmıyorum bir yandan özürlüğüm acaba bana kredi verebilirlermi nerden kredi alabilirim teşekkürler

  • Merhaba;
   Emekli olabilmek için kredi ihtiyacınız olduğunu yazmışsınız. Ancak çalışmadığınız ve belgelenebilir bir geliriniz olmadığı için bankalar size kredi onayı vermeyeceklerdir. Bize kredi notunuzu yazabilirseniz bu konuda size öneride bulunabiliriz.
   Ayrıca bankalar (Özellikle Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank) belli aralıklarla Emeklilik Kredisi adı altında sizin durumunuzda olan ve emekli olmak isteyenler için kredi olanakları sunuyorlar. Bu kredi kampanyalarını da detaylı incelerseniz kredi kullanma imkanı bulabilirsiniz. Size yardımcı olacak kredi kampanyalarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

  • Merhba Hüseyin Erdoğdu;
   İlgili kredi kampanyası için şartlarınız uygunsa kredi başvurusu yaparak kredinizi ilgili bankadan kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir ayrıntı varsa bize detaylı mesaj yazabilirsiniz.

 2. Banka bana kredi vermiyor.önceki dönemlerde düzenli kredi kartı odemedigim için ama borclarimi kapatmam için kredi çekmek zorundayım .bu kredi ihtiyaç olduğu için çekilmesi lazım değil mi bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum

  • Merhaba Süleyman Bey;
   Daha önce düzensiz kredi kartı ödemelerinizle kredi notunuzu bir hayli düşürmüşsünüz anlaşılan.. Kredi notunuzun hangi seviyelere kadar düştüğünü bilmiyoruz. Kredi notunuzu bize yazarsanız size kredi kampanyası önerebiliriz. Mesela kredi notunuz 1000 civarlarında ise başka bankalardan kullanamayacağınız krediyi N Kolay Kredi Kampanyası ile kullanabiliyorsunuz.

  • Merhaba Mehmet Bey;
   Kredi kullanımı için şu anda kredi faiz oranı en düşük kampanyalardan birini sizin için önerebiliriz. BURADAN kredi başvurusu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

 3. Merhaba,
  Benim hastalığım vardı bu yüzden kredi kartımı ve kredi ödemeyi geciktirdim ve şimdi kredi çekip tek bir yere ödemek istiyorum. Kredi puanım 600-700 lerde bana hiçbir banka kredi vermiyor ama hem ameliyat olmam için ve hem borçlarımı ödemem için kredi çekmem lazım bana yardımcı olabilir misiniz?

  • Merhaba Emircan Koyun;
   Kredi notunuzun 600 – 700 aralığına düşmüş olması sizin kredi kullanabilmenizin önündeki en büyük engel.. Bankalardan normal ve yasal yollardan kredi kullanabilmek için kredi notunuzu 1000 seviyelerine çıkarmalısınız. Kredi notunuzu nasıl yükseltebileceğiniz konusunda Kredi Puanı ya da Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? başlıklıyazımızı inceleyebilirsiniz.

 4. iyi günler ben 5-6 sene önce kredi kartından kırmızı kalem yedim borcumu ödedim kapattım banaka ile baya bi süre çalışamadım son bir senedir kkb puanımın sıfırlandığını söylüyor bankalar ama ben puan yükseltmek istiyorum hiç bi yerden kendi adıma kart bile alamıyorum sgk lı bi işte çalışmıyorum bankalarla hesabıma para yatırıp çekiyorum ama yine olmuyo şahsi senetli borçlarımdan icra dosyalarım var bunları kapatmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz şimdiden teşekküeler hayırlı çalılşmalar

  • Merhaba Cüneyt Bey;
   Size öncelikli önerimiz bankalardan düşük limitli bir kredili mevduat hesabı açtırmak ya da çok düşük limitli bir kredi kartı başvurusunda bulunmak.. Bu hesap ya da kredi kartının limiti 300 TL bile olabilir. Bunlardan birini aldığınız takdirde kredi kartınızla her ay bir miktar harcama yapın ve gününde ödemelerinizi gerçekleştirin. Kredi mevduat hesabı açtırabilirseniz de önce bu hesaptan para çekin ve bir hafta sonra da kapatın.
   Bu şekilde kredi notunuz hızla yükselmeye başlayacaktır. Ayrıca Kredi Puanı ya da Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? başlıklı yazımızı okumanız da bilgilenmek açısından sizin için faydalı olacaktır.

 5. eşim işkur tarafından bır ısyerıne yerlestırıldı parasını ıskur fazla mesaileri ise calstıgı ıs yerı verecek toplam olarak elıne 2000 tl gecıyor kredı basvurusu ıcın gelır belgesı ıstıyor bankalar ama ıskur ve ısyerı boyle bır belge vermıyor

  • Merhaba Rahman;
   Eşinizin maaş aldığı işyeri ya da kurum eşinizin istemesi halinde maaş bordrosu düzenleyip vermek zorundadır. Eğer eşiniz işe başlayalı 3 aydan fazla zaman olduysa maaş bordrosu talep edebilirsiniz işyerinden.. Onlar yardımcı olacaktır…

 6. Yaklaşık 17 bin Tl kredi borcum var ama düzenli olarak oduyorum. 5 bin kadar daha ihtiyacım var. 3 aylık sigortalı çalışanım. Krediyi kullanabilme imkanım var mı

  • Merhaba Ayze;
   Kredi notunuz çok düşük seviyelerde değilse mevcut kredinize ek olarak 5000 TL daha kredi kullanabilmeniz mümkün elbette.. Bunun için bankaların EK KREDİ hizmetinden yararlanabilir ya da 23.000 TL’lik yeni bir kredi kullanarak eski kredinizi kapatabilirsiniz.
   Sitemizdeki güncel kredi kampanyalarını inceleyerek sizin için en uygun kredi kampanyalarına başvuru sayısı abartmadan birkaç kredi başvurusu yapmayı deneyebilirsiniz.

   • Ben kamuda calisiyorum 1bankaya kredi borcym var aylik taksit cok odedim icin kredimi taksitimi dusurmek istiyorum acaba kredi cekmem mumkun mu diger bankayi kapatmam icin

 7. Ben denizbank müşterideyim trafik cezamdan dolayi bankalardan kredi cekemiyorum acil 10,000 tl ihtiyacim var bana nasil yardimci olabilirsiniz ayni zamanda da emekliyim maasimida denizden aliyorum 053267855**

  • Merhaba Fuat Bey;
   Trafik cezalarınız uzun süre birikip vergi dairesi tarafından hesaplarınıza haciz işlemi mi yapıldı acaba? Normal şartlarda yakın zamanlarda yazılmış bir yada birkaç trafik cezası kredi kullanmanıza engel teşkil etmez.. Konuyu biraz detaylı anlatabilir misiniz?

  • Merhaba Musa Topal;
   İhtiyacınız olan Borç Kapatma Kredisi’ne başvurunuzu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

 8. Emekliyim..kredi notum çok kötü…ptt.den maaş alıyorum….nasıl kredi kartı alırım..ve nasıl kredi kullanırım…Teşekkürler.

  • Merhaba Orhan Bey;
   Güncel kredi notunuz şu anda kaç acaba? Kredi notunuza göre bir değerlendirme yapabiliriz ancak…

 9. geçmiş dönemlere ait düzensiz ödemelerden dolayı bankalar kredi vermiyor borçlarımı kapattım kkb puanı düşükmüş onun yukselmesi gerekiyo gelir belgem vardır sabit işte çalışmaktayım 7 aylık sigorta mevcuttur 20.000
  tl ihtiyacım vardır

  • Merhaba Mustafa Bey;
   Durumunuzu değerlendirebilmemiz için bize şu anki kredi notunuzu yazabilir misiniz?

 10. Ya şimdi annemin kredi notu düşük diye biz kredi alamadık kredi kartın düzensiz o denmesinden dolayı denizbank kredi başvurusunda sķinti olur mu acaba

 11. Merhaba ismim Tuğçe sarduvan şuan calismiyorum bebeğim var yani ev hanimiyim ama krediye de ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz yani bana kredi verirlermi

 12. Diyer bir bankaya 1.700 tl borcum kaldi bu borcu kapatip 15.000 tl çekmek istiyorum kiredi kartı kullanmıyorum cekebilrmiyim kiredi notumn 870

 13. Bana 20.000 kredi lazım yardımci olursaniz sevinirim. Ödemelerimi düzenli olarak yapiyorum sadece sgk pirimim yatmadigi icin kredi alamaiyorum

 14. Bende kredi istiyorum 5000 tl ziraatte maasim var finansbank borcumda kapandi borcu yok yazim var yatirdigim dekontlarim yanimda banada yardimci olun lutfen 36 lik vadeli istiyorum

 15. İyi akşamlar,50000 bin liralık süresiz,kati teminat mektubu için ne yapmam gerekli