Denizbank İle Çek Vadesi Beklemek Tarih Oluyor

Denizbank İle Çek Vadesi Beklemek Tarih Oluyor

DenizFactoring, faktoring  işlemlerini akıllı telefonlara taşıyan “Deniz’e  Çek  Gönder” adlı mobil uygulamasını kullanıcıların beğenisine nihayet sunmayı başardı. Bu yeni mobil uygulamayla Türkiye’deki tüm bankaların müşterileri, vadesi gelmemiş faturalı çeklerini beklemeye gerek duymaksızın dijital kanal ile yedi yirmi dört Deniz Factoring’e gönderebilir ve çeklerin nakit karşılıklarını ivedilikle öğrenip, herhangi bir Deniz Bank şubesinden nakde çevirebilirler.

100 bin TL’nin altındaki işlemler için müracaat edilebilen uygulama yardımı ile müşteriler arzu ettikleri zaman ve yerde akıllı telefon uygulaması üzerinden süratli bir şekilde faktöringe ulaşabiliyorlar. Böylece banka şubesine gidildiğinde tek bir imza ile nakit olarak para elinize geçebiliyor.
Deniz Factoring, hayatı daha da kolay hale getiren ürünlerine yenisini ekledi. Ayrıca faktöring sektöründe bir ilki gerçekleştirdi. Kurum, tabletten ve cepten erişim olanağı sunan “Deniz’e Çek Gönder” aplikasyonu sayesinde dijital platform üzerinden faktöring faaliyetlerini çok daha süratli hale getiriyor. Bu aplikasyon sayesinde faturalı çekin vadesi beklenilmeksizin, nakde erişim kolaylıkla gerçekleşebiliyor. Söz konusu aplikasyonu, ilgili aplikasyon mağazalarından indirilebiliyor. Müracaatta bulunmak için; işleme sokulacak çekin kare kodu aplikasyona okutularak ya da fotoğrafı aplikasyona yüklenerek müracaat formu doldurulabiliyor. Müracaat neticesi ise en kısa sürede size bildiriliyor. Aynı zamanda “Deniz’e Çek Gönder” uygulaması ile bulunduğunuz konuma en yakın Deniz Bank şubeleri görüntülenir iken, şubelerin adres tarifi alınabiliyor. Böylelikle rahat bir şekilde çekinizi nakde çevirebiliyorsunuz.

“Müşterilerimiz nakit ihtiyaçlarını güvenli, hızlı ve rahat bir şekilde karşılayabiliyorlar” 

Konu ile ilgili değerlendirme yapan Deniz Factoring Genel Müdürü Alper Tunga Emecan şöyle konuştu: “Deniz Factoring olarak müşterilerimizin gereksinimlerini yakinen takip ediyor, çağdaş ve yenilikçi uygulamalarımız ile faktöring sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirmeyi amaç ediniyoruz. Deniz Factoring ailesinin bir ideali var; bizi var eden değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuzu hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha yukarılara taşımak. Bu anlayış ile, dijital dünyanın sunduğu olanakları müşterilerimiz ile buluşturarak, faktöring işlemlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmelerini istiyoruz. Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz “Deniz’e Çek Gönder” aplikasyonu ile insanlar, artık çekin vadesini beklemeksizin, mekan ve zamanın önemi olmadan çekleri ile ilgili işlemlerini çabucak yapabiliyor ve Deniz Bank  şubelerinden herhangi birine giderek finansmana erişebiliyorlar. Bu alandaki yenilikçi ve çağdaş çalışmalarımız giderek artarak sürecektir”
Deniz Factoring Denize Çek Gönder uygulaması, Google Play Store ve Apple Store üzerinden indirebilmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir