Denizbank Kesin Onaylı Kredi

Ön onay seçenekleri olmadan da Denizbank Kesin Onaylı Kredi Başvurusuna yer verebilirsiniz. Anında paraya ihtiyacı olan bireylerin bu avantajlı sistemden faydalanmaları söz konusudur. Herhangi bir şubeye gitmeden de kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kredi notuna bağlı olarak bankaların istediğiniz oranlara yakın kredi vermesi söz konusudur. Bu kredilerin onay alması halinde size yakın herhangi bir Denizbank şubesinden kredinizi çekebilirsiniz. Özellikle DenizBank bu konuda kolaylıklara sahip bankalardan birisidir. Nitekim cep telefonları yoluyla kredi başvurularına yer veren bankalar arasındadır. Üstelik bankanın çok kısa bir süre sonra sizlere geri dönüş yaptığını da göreceksiniz. Bu sayede istediğiniz tutara uygun olarak kredilerin verilmesi sağlanmaktadır.

DenizBank Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

Denizbank üzerinden ön onaysız olarak kredi almak için sms yolunu kullanmalısınız. Bu şekilde daha pratik ve hızlı işlemlerin olması sağlanmaktadır. Paraya ihtiyacı olan kişilerin 3280 numarası üzerinden SMS göndermeleri istenmektedir. Burada sizlerden istenilen bir takım kodlar ve bilgiler de bulunmaktadır. Başta ‘KREDİM’ ibaresine yer vermelisiniz. Bu kodun devamında ise boşluğa yer vererek Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sadece bu bilgilerinizi sunmanız yeterli olacaktır. Bilgilerin yani kimlik numaranızın doğru olduğundan emin olmalısınız. Aksi durumlarda kredi başvurunuz onaylanmayacaktır. Bankaların başta dikkate aldıkları bilgi kimlik numaraları olmaktadır. Bu bilgi üzerinden kredi notunuza yönelik analizlere yer verilmektedir. Denizbank Kesin Onaylı Kredi adına 3280 numarasına tüm bilgilerin gönderilmesini sağlamalısınız. Sonucunda gelen onay mesajı ise kesin onay niteliğinde olup bu mesajın ardından ilgili banka şubelerinden paranızı çekebilirsiniz. Ön onay alan kredi başvurularının kesin onay alıp alamayacağına dair paraya ihtiyacı olanların çekinceleri olmaktadır. Ancak Denizbank bu kampanyası ile gerekli tüm duyuruları yapmış ve kesin onaylı olduğunu belirtmiştir. Bu yüzden ayrıca onay almanızı gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.

DenizBank Kredi Faizleri Nasıl?

Kesin onaylı olarak sunduğu kampanya kapsamında bireylerin avantajlı olması söz konusudur. Şöyle ki ay içerisinde sunduğu faiz oranı sadece %1,29 .. Bu orandan 15.000 TL’ye kadar kredi başvurularınız temel alınmaktadır. Üstelik 48 aya kadar da vade avantajlarına yer verilmektedir. Ayda ödeyeceğiniz taksit tutarının 85 TL’ye kadar da düşmesi mümkün olmaktadır.
Kesin onaylı olan bu kredi başvurusu adına kefil aramanıza da gerek kalmıyor. Evrak ya da kefil talepleri olmadığı için kısa sürede paranızı çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru bilgiler üzerinden kredi başvurunuzu 3280 numarasına göndermek olacaktır. Kredinizi kullanmak adına anında istediğiniz şubeden işlemlere yer verebilirsiniz. Buradan da sizlerden istenilen tek belge kimliğiniz olmaktadır. Nüfus Cüzdanı üzerinden bilgilerin teyit edilmesi sağlanıyor. Bu sayede de anında kredinizi çekebilirsiniz. Bankanın bu işlemler adına da tekrar onaylara yer vermesi söz konusu değildir. Denizbank Kesin Onaylı Kredi başvurunuzun ardından size gönderilecek SMS bildirimleri kredi kesin onayınız için yeterli olmaktadır. Kredi kullanma aşamasında ise kimliğiniz haricinde herhangi bir belge ibraz etmenize gerek yoktur.

Gelen Aramalar: denizbank on onayli kredi hesaba aktarEtiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın