DenizBank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit

DenizBank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit

Kredi kartı kullananlar nakit ihtiyaçları doğduğun da kartların dan nakit çekim yapabilirler bu nakit çekimlerin geri ödeme faizleri çok yüksek olduğundan çok da tercih edilmezler bu sebeple DenizBank kredi kartı kullanıcılarına taksitli nakit imkanları sunmakta hem düşük faizli hem de geri ödemede dokuz eşit taksit imkanı sağlayan bu taksitli avans sistemi Deniz Bank’ın herhangi bir kredi kartına sahip olan her müşteri için geçerli.

DenizBank 9 Taksit

Deniz Bank kredi kartından çekeceğiniz taksitli nakit ihtiyaçlarınız da kullandığınız nakitleri geri ödemede dokuz taksit avantajından ve düşük faizden yararlanabilirsiniz.
Nakit ihtiyacınıza göre on bin liraya kadar avans kullanabileceğiniz bu kampanya için çalıştığınız banka şubesinden başvuru yapabileceğiniz gibi kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonunuz dan para ve istediğiniz avans miktarını  yazarak kısa mesajla da başvuru yapabilirsiniz,ve nakit avansınız kredi kartınıza tanımlanır.
Aynı başvuru yu DenizBank internet bankacılığından da yapabilirsiniz kampanyalar bölümünden giriş yaparak kullanmak istediğiniz miktarı ve gerekli bilgilerinizi girerek doldurduğunuz form u gönderirseniz nakit avansınız kredi kartınıza tanımlanabilir.
Deniz Bank nakit avans faizlerinormal faiz kullanımları gibi sizin kredi notunuzla da alakalı olabileceği gibi düzenlenen kampanya dahilinde farklılık gösterebilir.

Ortalama oranları 1.00 seviyelerin de tahsis edilmektedir,bu nakit avans sisteminde dosya ve tahsis masrafı olmadığı için geri ödemeler de daha avantajlı duruma gelmektedir.
Hızlı kullanıma uygun olan bu nakit avans sistemi geri ödemesi de çok uzun vadeler içermediği için küçük nakit ihtiyaçlarınız için en uygun sistemdir.
DenizBank 2000 lira faizsiz kredinakit avans kullanımlarınız da miktar iki bin liranın üzerine çıkmadığın da herhangi bir faiz oranı uygulamadan ana parayı geri ödemeniz şartı ile yine dokuz taksitte geri ödeyebilirsiniz.
Kullandığınız nakit avans larınızı banka şubesine giderek tamamını nakit çekebileceğiniz gibi kredi kartınızın günlük nakit çekim miktarına göre üç bin beşyüz liraya kadar anında nakit çekerek kullanabilirsiniz.
Size zahmetsizce nakit avans kullandıran DenizBank kampanyası için şube ile hiçbir bağlantı kurmadan ve şubeye gitmeden sağlanan nakit  avans için başvurunuzu sadece kısa mesajla veya internet şubesinden kısacık bir form doldurarak elde edebilirsiniz.
Kullanmak istediğiniz nakit miktarına göre hiç faizsiz ve ya düşük faizle dokuz taksitte geri ödeyebileceğiniz nakit kredinizi birden fazla kart sahibi iseniz hemen hepsine tanımlatabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir