Denizbank Ödemeleri Takside Bağlıyor!

Denizbank Ödemeleri Takside Bağlıyor!

Denizbank kredi kartına sahip olan kişiler şimdilerde taksitlendirme avantajının keyfini çıkarıyorlar. DenizBonus, Miles&More, Sea&Miles ve Denizbank kredi kartı sahiplerinin yaptıkları peşin alışverişler alt limit veya üst limit sınırı olmaksızın sonradan taksitlendirilebiliyor. Denizbank’ın bu eşsiz kampanyası sadece anlaşmalı işyerleri ile sınırlı değil. Hangi işyerinden, mağazandan olursa olsun Denizbank Bonus Card ve bankanın diğer kredi kartları ile peşin yapılan alışverişler on iki eşit takside kadar bölünebiliyor. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey 444 0 800 numaralı Denizbank Açık Deniz Telefon Bankacılığı servisini aramak. Bu telefon numarasını arayarak yapılmış olan alışverişin kaç takside bölünmesi istenildiği söylemek kafi oluyor. Taksitlendirme kampanyasında 4, 6, 9 ve 12 taksit seçenekleri bulunmaktadır.

12 aya kadar taksitlendirme imkanı

Kredi kartı ile alışveriş yapmak çok rahat ve kolay. Kampanyalar ile düzenlenen taksit imkanları da kredi kartlarıyla alışveriş yapmayı çok cazip hale getiriyor. Ama her markette veya mağazada her zaman taksitli satış seçeneği olmuyor ya da alışveriş yaptığımız işyerinin taksit seçenekleri sahip olduğumuz kredi kartına her zaman geçerli olmuyor. Hangi işyerinden yapılırsa yapılsın bütün alışverişleri takside bölmek isteyen Denizbank, müşterilerine şimdilerde çok iyi bir imkan sunuyor: Denizbank kredi kartlarına 12 aya varan vade ile taksitlendirme. Denizbank Bonus ve bankanın diğer kredi kartlarını kullanan Denizbank müşterileri yaptıkları alışverişleri kartları ile peşin ödedikten sonra Denizbank Telefon Bankacılığı 444 0 800 nolu numarayı arıyorlar ve alışverişlerini 4 taksit, 6 taksit, 9 taksit ya da 12 takside böldürüyorlar. Alışveriş ödemelerini taksit ile yapmanın rahatlığını ve kolaylığını yaşıyorlar. Taksitlendirme kampanyasının bir diğer önemli avantajı ise; otomatik ödeme talebinde bulunulan faturalar için de taksitlere bölme işlemi yapılabiliyor.

Denizbank kredi kartlarına sahip olmak çok kolay!

Taksitlendirme işleminde toplam tutarın 4 takside yüzde 2.5, 6 takside yüzde 3.5, 9 takside yüzde 4.5, 12 takside yüzde 6 işlem ücreti uygulanıyor. Mesela 100 TL’lik bir alışverişin 4 takside bölünmesi isteniliyor. Bu durumda tutarın yüzde 2.5’i olan 2.5 TL taksitlendirme ücreti kişiden kesilmekte ve kartın ilk ekstresine yansıtılmaktadır. Ülke dışında yapılan alışverişler maalesef kampanya dışıdır. Denizbank kredi kartı sahibi olmayan bireyler rahatlıkla Deniz Bonus Card veya bankanın diğer herhangi bir kartına sahip olabiliyor. Tek yapılması gereken şey Denizbank kartı müracaatı yapmak. Müracaatlar kısa sürede değerlendirilip sonuçlandırılır ve Denizbank’ın yeni kart sahipleri sunulan imkanlardan yararlanmaya başlarlar.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir