Denizbank’tan Taksitli Ticari Kredi

Denizbank ticari kredi kartıAktif bir ticari yaşam süren tüketiciler bankanın her zaman ilgi odağındadır. Çünkü bu kişilerin hesap hareketleri hızlı olmakta ve daha çok kredi talebinde bulunabilmektedir. Bu konuda da bankalar ticaretle uğraşan müşteriler için özel avantajlar ve bütçeye uygun geri ödeme planları hazırlamaktadır.

Denizbank Ticari Kredi Nedir?

Denizbank, işletme sermaye ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ve yatırım planı yapan tüketiciler için özel taksitli krediler sağlamaktadır. Banka, kredi için belirlediği faiz oranlarını hiçbir koşulda değiştirmemektedir.

esnafa-en-hizli-kredi.jpg

Denizbank ticari kredi faiz oranları kredi talebinde bulunan tüketicinin kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir. Krediler için eşit taksitli veya firmanın gelir düzenine göre geri ödeme planıyla finanse edilmektedir. Banka bu krediyi 36 aya varan vade imkanıyla sağlamaktadır.

İşletme kartına sahip olan Denizbank müşterileri ATM’ler üzerinden dilediği krediye anında sahip olabilmektedir. Bunun yanı sıra İnternet Bankacılığı üzerinden de tüketiciye ihtiyacı kadar kredi sağlanmaktadır. Tabii talep edilen tutarın firmanın geliriyle doğru orantılı olduğu unutulmamalıdır.

Bu noktada Denizbank işletme sahiplerinin işletmeleri için yapacağı bütün yatırımlar göz önünde bulundurulmaktadır. Diğer bankalara göre avantajlı geri ödeme planı ve uzun vadelerle taksitli ticari kredilerden faydalanılabilmektedir.

denizbank.png

Denizbank İşletme Kart

Denizbank, ticari ve bireysel alışverişler için ticari kredi kartı sağlamaktadır. Burada anlık nakit ihtiyaçlar işletme kart ile karşılanabilmektedir. Sık sık acil nakit ihtiyacı duyan kişiler için Ticari Kurtaran Hesap da mevcuttur. 48 aya kadar vade seçeneğiyle hiçbir dosya talep edilmeden eşit taksitli veya sezon ödemeli kredi, Denizbank işletme kart ile sağlanmaktadır.

Denizbank-Bonus-Business-Mastercard.png

Denizbank Bonus Business Mastercard

Denizbank, Business Card ile işletme gelir ve giderlerini tam anlamıyla göz önünde bulundurma imkanı sağlamaktadır. Böylelikle firma adına alınabilecek finansal kararlar daha doğru alınabilmekte ve daha doğru yatırımlar yapılabilmektedir.

Firmanın veya işletmenin nakit akışı bu kart ile kontrol altına alınabilmektedir. Bu aynı zamanda bir güvenlik önlemi olarak da tercih edilmektedir. Kartın çalınması veya kaybolması durumunda 444 0 800 Denizbank Telefon Bankacılığı üzerinden kart iptal edilebilmektedir.

Kart tüketiciye kapalı olarak kurye tarafından teslim edilmekte ve teslim edildikten en geç 1 gün içerisinde kart otomatik olarak aktif hale getirilmektedir.

Gelen Aramalar: denizbank işletme kredi kartı yakıt kampanyası,denizbank işletme kart kampanyaları 2017,denizbank ticari kredi başvurusu,ticari kredi kartı başvurusuEtiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın