Denzibank’tan İskonto İştira Kredileri

İşletme sahibi olan kişiler için birbirinden önemli avantajlar mevcuttur. İşletmelerin geliştirilmesi, büyütülmesi için krediler finanse edilmektedir. Bunun yanı sıra iskonto ve iştira kredileri ile de işletme sahiplerine desteler sağlanmaktadır. İçeriğimizde iştira kredi nedir ve Denizbank ticari kart ile ilgili detaylar yer alacak.

Denizbank-istire-kredisi.jpg

İskonto Ve İştira Kredileri

Bir birey hayatın her döneminde maddi sıkıntılarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu noktada vadesi dolmamış senedi veya çeki olan tüketiciler vade süresini bekleyebilecek durumda olmayabilir. Bankalar bunu göz önünde bulundurarak vadesi gelmemiş olan ticari senetler ve çekler için vade tarihine kadar süreye göre faiz uygulaması yaparak kredi finanse etmektedir.

iskonto-ve-istira-kredisi.jpg

İşkonto kredisi bankaya çekin satılması işlemidir demek de doğru olacaktır. Özellikle de büyük firmaların kısa vadedeki ihtiyaçları karşılayabilmek için bankalar tarafından önemli kolaylıklar sağlanmaktadır.  

Denizbank Ticari Kart Detayları

Denizbank, Bonus Business MasterCard ile bütün harcamaları yapabilme imkanı sağlamaktadır. Bu kart ile harcamalar anında takip edilebilmekte ve yurtdışı harcamaları da rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

uygun-faizli-kredi.jpg

Ticari kredi kartıyla amaçlanan, şirketin yapmış olduğu bütün harcamaları kontrol altına alabilmektir. Denizbank bu konuda müşteriler için tam kontrol şansı vermekte ve böylelikle sermaye planlaması rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle de firmanın insan kaynakları için büyük bir avantajdır.

Denizbank Ticari Kredi Başvurusu Detayları

Denizbank, işletme ile ilgili olan bütün harcamalar ve yatırım planları ile ilgili finansman sağlamaktadır. Bu noktada KOBİ’ler için özel taksitler mevcuttur. Bankanın ticari kredi ile sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi ise, faiz oranının sabit olmasıdır. Çoğu banka ekonomi piyasasının genel durumunu göz önünde bulundurarak faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir.

Bu durum müşterinin finansal problemler yaşamasına sebebiyet verebilmektedir. Bankalar ekonomi piyasasının genel durumundan dolayı risk almak istememektedir.

Ticari kredide eşit taksitli veya mali bilançoya göre geri ödeme imkanı sağlanmaktadır. Ticari krediler firmanın istediği para birimiyle sağlanmaktadır.

İşletme kartına sahip olan tüketiciler için 48 aya varan vadelerle şubeye başvurmadan krediler sağlanmaktadır. Kredi başvuruları İnternet Bankacılığı veya Denizbank ATM’leri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Firmanın genel durumu baz alınarak bazı durumlarda firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme talep edilebilmektedir.

Gelen Aramalar: denizbank kaç tlihtiyaç kredisi veriyorEtiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın