Devletin KOBİ’ler İçin Sunduğu Kredi Olanakları Nelerdir?

Devletimiz son yıllarda KOBİ olarak kısaca adlandırdığımız küçük ve orta büyüklükteki işletmelerimize çok önemli oranlarda destekler sunuyor. Bu desteklerden önemli bir bölümü karşılıksız hibe şeklinde iken bir bölümüz faizsiz ve uzun vadeli kredi, bir bölümü de düşük faizli kredi olabiliyor.

.

Devletin küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için sunmuş olduğu kredi ve destek imkanlarını takip eden, bu konuda çalışmalar yapan KOBİ‘ler çok hızlı büyüme ve gelişme trendi yakalayabilmekte ve önemli ölçüde istihdama olan katkılarını artırabilmekteler. Reklam ve kurumsallaşmadan, fuar ve pazar arayışlarına, arge yatırımlarından pazarlama ağına, ihracat giderlerinden iş geliştirmeye burada sayamayacağımız pek çok kalem için çok özel destekler ve kredi imkanları sağlayan devlet kurumları sizin de geleceğinizi şekillendirmenizde önemli roller üstlenebilir.

.

Ülkemizde başta KOSGEB aracılığı ile yapılan bu katkı ve destek kredileri için bilgilendirmek amacı ile aşağıya bir video ekliyoruz. İyi seyirler…

.
Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın