Dizideki Taciz Skandalı Büyüyor!

/ 9 Haziran 2018 / 358 views / yorumsuz
Dizideki Taciz Skandalı Büyüyor!

Son birkaç gündür gündemde öyle bir magazin haberi var ki insanlar yaşanan olayı şaşkınlık ile izlemeye devam ediyor. Olay Fox TV ekranlarında gelen bu hafta pazartesi günü sezon finali yapan Yasak Elma dizisinde yaşanıyor ve gündemden sürekli düşmeyen hatta artçıları giderek artan bir konu var karşımızda.
Olay şu Yasak Elma dizisinde kostüm asistani olarak çalışan 19 yaşındaki Ö.Ş isimli genç kız dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut tarafından taciz edildiğini ifade edip daha sonra olayı yargıya taşıdı.
Bunun üzerine ünlü oyuncu Talat Bulut’un avukatı olan kişi olayı tamamen kurmaca olduğunu ve haberlerin asılsız olduğunu ifade etti ama sular yine durulmadı zira tam bu sırada Hande Ataizi isimli kadın oyuncu basına bir açıklama yıllar önce Talat Bulut’un kendisini de taciz etmeye çalıştığını açıkladı.
Hemen akabinde Hürriyet Gazetesi köşe yazarlarından Cengiz Semercioğlu kendi köşesinde böyle bir olayın yurt dışında olsa oyuncunun kariyerinin biteceğini ve Talat Bulut ile ilgili oynadığı diğer dizilerde benzer biçimde gündeme gelen spekülasyonları açıklayarak Yasak Elma dizisi yapımcısı olan kişinin bu durumu örtbas etmeyeceğini ve üzerine gideceğini duyurdu ama olaylar bununla da bitmedi ve Talat Bulut da kendisi ile ilgili olarak gündeme gelen bu konular hakkında bir açıklama yaparak olayın tamamen asılsız olduğunu ve hukuki yollara başvuracağını söyledi.

Ve O Kız Konuştu

Tüm bu son günlerde hızla devam sürecin ardından olayı yaşayan Yasak Elma dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Ö. Ş Habertürk Gazetesi’nden Bülent İpek ile bir röportaj yaparak onun sorularını yanıtladı.
Kendisi öncelikli olarak yaşamış olduklarını ve olayın nasıl geliştiğini anlattı. Kendisinin yapmış olduğu açıklamaya göre Talat Bulut’un kravatını düzeltmek için yanına gittiğini onun da kendisini bir odaya çağırdığını ve orada dudaklarından öptüğünü ifade etti.
Olayın şoku ile o gün çalışamadığını daha sonra durumu yöneticilerine bildirdiğini onlarında gereğini yapması ve hukuki süreci başlatması konusunda kendisini cesaretlendirdiğini açıkladı ve tüm bunlardan sonra kamuoyundan aldığı destek ile de sürecin başladığını ifade etti.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.