E-Turuncu Hesap Tam 1 Yıl Güncel Faiz

E-Turuncu Hesap Tam 1 Yıl Güncel Faiz

ING Bank büyük yankı uyandıran “Turuncu Hesap” kampanyasına tam hız devam ediyor. Bilinçli yatırımcılar olarak artık şundan eminiz ki birikimlerimizi evimizde tutmak ne akıl karı bir iş ne de güvenli. Yaşanan son ekonomik gelişmelere göre, gayrimenkul fiyatlarında görülen hızlı artış nedeniyle yatırım aracı olarak insanların gözü tekrar bankalara dönmüş durumdadır.
Paramızı yatırdığımız vakit bize en yüksek faizle kazanç sağlayacak fakat aynı zamanda da en güvenilir bankayı tercih etmek adına etrafta çeşitli araştırmalar yapıyoruz. Özellikli olarak internet bankacılığının süratli gelişimi ve kullanıcılarının sayısının her geçen gün biraz daha artması, ING Bank’ın bu konuda kayıtsız kalmasına engel oldu ve tam bir yıl güncel faiz veren e-turuncu hesabı ING Bank müşterilerinin beğenisine sundu.

ING Bank Hakkında Kısa Bir Bilgi

2007 yılı itibariyle Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ING Bank, Hollanda menşeili bir bankadır. Banka dünyada kırkın üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Şu son on yıllık süreç içerisinde ülkemizde özellikli olarak dijital platformda yüksek faiz ve kolay bankacılık konularında lider bankalardan bir tanesi olmayı başaran ING Bank, Turuncu Hesap kampanyası ile müşterilerinin beğenisini fazlasıyla kazanmıştır. “Eski köye yeni adet” mottosu ile özellikle dijital bankacılık hizmetinde hızla ilerleme gösteren ING Bank, ING turuncu hesap kullananlar için de yeni, dinamik ve farklı bir kampanya yaratmış durumdadır.

ING Bank E-Turuncu Hesap

Daha önce hiç Turuncu Hesap sahibi olmamışsanız, işte bu kampanya tam da size göre! Herhangi bir ING Bank şubesine gidip veya internet üzerinden müracaatta bulunarak siz de kendinize avantajları bol bir turuncu hesap açabilir ve kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Yeni müşterilerine hoş geldin faizi veren bankalar arasında en yüksek oranı ING Bank vermektedir. On iki ay süresince TL, USD, EURO veya GBP cinsi birikimleriniz güncel yüksek hoş geldin faizi ile değerlenir. ING Bank Turuncu hesap yerine bankanın internet üzerinden oluşturduğu E-Turuncu Hesap ürününden açtırmanız halinde daha fazla faiz oranıyla kazancınız daha fazla olur.
Turuncu Hesabın en güzel ve en büyük özelliği ise; ihtiyaç duyduğunuz her an hesaptan para çekebilir ya da dilediğiniz an hesaba para yatırabilirsiniz. Vade bozumundan etkilenmeyen hesapta birikimleriniz günlük faiz üzerinden değerlenmeye devam eder. ING e-Turuncu hesap üzerinden yapılan EFT ve havalelerde işlem ücreti alınmadığı gibi hesap işletim ücreti gibi masraflar da bulunmamaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir