Emeklilere 50.000 TL’ye Kadar Anında Kredi

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi adını verdiği yeni Emekli Kredisi Kampanyası kapsamında tüm emeklilere hızlı, kolay ve uygun koşullarla elli bin Lira’ya kadar kredi kullandıracağını duyurdu. Halkbank‘ın yeni Emekli Kredisi Kampanyası ile her türlü ihtiyacınız için kredi başvurusunda bulunabiliyor ve kredinizi anında kullanabiliyorsunuz.

.

Halkbank Gülen Emekli Kredisi ile emekliler artık kredi kullanırken zorlanmayacak, kendilerini uygun kredi kampanyasını bulmak için banka banka dolaşmayacaklar. Halkbank’ın Emeklilere Özel bu kredi kampanyasında aylık kredi faiz oranları % 1,29 ‘dan başlıyor ve bu oran hemen hemen banalar arasında en uygun kredi faiz oranı diyebiliriz. 50.000 TL’ye kadar kredinin kullanılabileceği Halkbank Gülen Emekli Kredisi kapsamında maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiş.

.

Halkbank Gülen Emekli Kredisi için bir örnek maliyet tablosu hazırlarsak kampanya detaylarını daha rahat inceleyebiliriz.

.

Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Aylık Maliyet Oranı (%) Yıllık Maliyet Oranı (%)
50.000 TL 36 Ay 1,29% 262,50 TL 1,5798% 20,6941%
1,35% 0 TL 1,6200% 21,2691%

.

Halkbank Gülen Emekli Kampanyası‘na internet üzerinden anında başvurabileceğiniz gibi telefonla Halkbank Dialog’u arayarak ya da SMS ile de başvurabiliyorsunuz. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Emeklilere 50.000 TL’ye Kadar Anında Kredi (4 Yorum)

  1. Merhaba Bilge Hanım;

    Size daha isabetli tavsiyelerde bulunabilmemiz için öncelikle bize ne kadar maaş aldığınızı, yaşınızı, şu anda çalışıp çalışmadığınızı yazabilir misiniz?

  2. 40 binlira cekmek istiyorum 48 ay vadeli yetim aylığı alıyorum 600 lira özel sektörde calisiyorum 1500lira alıyorum ziraata yetim aylığını tasirsam cekenilirmiyim krediyi