En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bankalar hızlı kredi sağlayabilmek adına birbirleriyle kıyasıya bir rekabet içerisindedir. Gelişen teknolojiyle birlikte artık bankacılık işlemleri cep telefonu veya internet ile saniyeler içerisinde halledilebilmektedir. Bunun yanı sıra artık şubeye gitmeden de kredi talebinde bulunabilir ve hatta saniyeler içerisinde talep edilen kredi, banka hesabına transfer edilebilmektedir. İçeriğimizde de en hızlı kredi sağlayan ve kolay kredi kartı veren bankalar yer alacak.

Cepteteb.jpg

CEPTETEB Hızlı İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) en hızlı ihtiyaç kredisi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Banka şubesine gitmeden internet üzerinden kredi talebinde bulunulmakta ve kredi müşteriye dakikalar içerisinde tahsil edilmektedir. CEPTETEB uygulaması ile 1000 Türk Lirası ile 30.000 Türk Lirası arası ihtiyaçlar müşteriye finanse edilir.

Banka müşterisi olmayan kişiler de şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Banka personeli gerekli evrakları müşteriye getirir ve gerekli imza işlemleri burada gerçekleştirilir. Kredi veren bankalar kefilsiz arasında kredi notunun iyi olması halinde TEB’de yer almaktadır.

aktifbank-aninda-kredi.jpg

Aktifbank NKolay Anında Kredi

Aktifbank, online bankacılık anlamında çok önemli adımlar atmıştır. N Kolay hizmeti sayesinde şubeye gitmeden belgesiz ihtiyaç kredisi finanse edilmektedir. Bu olanaktan Aktifbank müşterisi olmayanlar da faydalanabilmektedir. Banka müşterisi olmayan kişilere kurye tarafından gerekli belgeler imzalatılır. Bankanın tüketiciye kredi onayı vermesi halinde, dakikalar içerisinde talep edilen tutar tüketicinin hesabına finanse edilir.

kredi-kartlari.jpeg

Kredi Kartları

Anında kredi kartı veren bankalar arasında en çok öne çıkanlar; Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi’dir.

Bu bankaların yanı sıra artık neredeyse bütün bankalar aynı gün içerisinde kredi kartı teslim etmektedir.

Garanti Bankası en hızlı kredi kartı sağlayan bankalardandır. Üstelik internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra tüketici dilerse, 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle de kredi kartı talebinde bulunabilir.

İŞ Bankası, Maximum özelliğiyle kredi kartı sağlamaktadır. Kredi kartı başvuruları 0850 724 0 724 İş Bankası çağrı merkezinden ve İş Bankası resmi internet sitesinden yapılabilmektedir.

Yapı Kredi, T.C. kimlik numaranızı 4421’e kısa mesaj olarak göndermeniz halinde kredi kartı başvurusu yapabilme imkanı sağlamaktadır. Tüketicinin kredi kartı alıp alamayacağı bilgisi ise kısa süre içerisinde müşteriye bildirilmektedir.

 
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileri? (1 Yorum)