Fenerbahçe ve Galatasaray O Futbolcu için Karşı Karşıya!

/ 18 Mayıs 2018 / 80 views / yorumsuz
Fenerbahçe ve Galatasaray O Futbolcu için Karşı Karşıya!

Fenerbahçe ve Galatasaray gelecek sezon kadro planlamalarına şimdiden başladılar. Fenerbahçe’ de gündemin birinci maddesini oluşturan konu haziran ayında yapılacak olan başkanlık seçimi olsa da şu an görevde olan yönetim bir taraftan takımın ihtiyaçlarını belirleyip o ihtiyaçlar doğrultusunda takıma takviye yapmanın planlarını yapıyor.
Galatasaray’da da teknik direktör Fatih Terim kadro planlamasına kendisi yön veriyor diyebiliriz. Bu sezon kadroyu Igor Tudor’ dan devralan ve takım düzenini istediği gibi yapamayan tecrübeli çalıştırıcı gelecek sezon kendi kadro tercihlerinden oluşturulmuş bir takım kurmayı planlıyor. Bu doğrultuda Fatih Terim, performansından memnun kalmadığı birçok isminde kadrodan gönderilmesini yönetime iletecek.
Gelecek sezonun kadro yapılanmasında Türkiye’ nin iki büyük kulübü yine karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe ve Galatasaray özellikle Alman basınındaki haberlere göre orta saha mevkisi için Nuri Şahin ile görüşmeye başladıkları ve Nuri Şahin’in düşünme aşamasında olduğuna yer verildi.

Aykut Kocaman orta sahaya oyunu çift yönlü de oynayabilen ve olası bir Josef De Souza transferinden sonra o bölgedeki ihtiyacın giderilmesi açısından Nuri ismini yönetime bildirdiği konuşulurken Nuri Şahin’ nin ise Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’ den dolayı sarı kırmızılı kulübe daha yakın olduğu iddia edildi. Buna karşılık Fenerbahçe kulübü de Nuri Şahin ve kulübü Borussia Dortmund’ a reddedilmesi zor bir teklif vermeye hazırlandığı da söylenenler arasında.

Nuri Şahin’in 1 Yıl Daha Sözleşmesi Bulunuyor

Profesyonel kariyerine Avrupa’ da başlayan ve hala orada devam ederek başarılı bir grafik çizen Nuri önceki yıllarda, adının anıldığı transfer iddialarını yalanlayarak Türkiye’ ye dönmek istemediğini belirtmişti. Ancak Nuri Şahin’ in yakın çevresinden edinilen bilgiler 29 yaşındaki yıldız ismin yuvaya dönmek istediğinden yana. Bu tarz duyumları alan Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri ise yıllardır milli takım formasını giyen ve geçtiğimiz sezon milli formayı birdaha giymeyeceğini açıklayan Nuri Şahin’ i kadrolarına katmak için yoğun mesai harcıyorlar. Kulüpten ayrılması beklenen yıldız futbolcunun son kararını vermesi ve profesyonel kariyerine Türkiye’ de devam etmesi bekleniyor.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.