Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

/ 5 Kasım 2018 / 508 views / yorumsuz
Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü belli oldu iddiaları kulislerde oldukça yüksek sesle dillendirilmeye başladı. Teknik direktör Phillip Cocu ile yolların ayrılmasının ardından pek çok aday arasında değerlendirmelerde bulunan Fenerbahçe yönetimi nihai karara vardı ve tecrübeli teknik adamla anlaşma sağlandı.

Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Henüz resmi açıklama yapılmadı ama son dakika olarak kulislere düşen habere göre Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal oldu. Son dakika gelişmesine göre, sarı-lacivertli kulüp, taraftarların da çok istediği tecrübeli teknik adam Ersun Yanal ile anlaşma sağladı.

Fenerbahçe Taraftarı da Çok İstiyordu

Fenerbahçe yeni teknik direktörü için arayışını sürdürürken taraftardan en çok talep Ersun Yanal’dan yana gelmişti. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren yönetim Ersun Yanal ile anlaşma sağladı. Kulislere düşen son dakika haberine göre taraflar tüm şartlarda anlaştı. Kısa süre içerisinde de resmi açıklama yapılacak.

– Düzeltme –

Ve Fenerbahçe Ajanslara Düşen Haberleri Yalanladı

Fenerbahçe, resmi hesaplarından yaptığı açıklama ile Ersun Yanal ile görüşmeye başlandığını yalanladı. İşte o açıklama;

“Bazı yayın organlarında çıkan kulübümüzün Futbol A Takımı Teknik direktörlük görevi için Ersun Yanal ile görüşmeye başladığı şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.”

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.