Finansbank’tan 990 TL Taksitle 25000 TL Kredi

Finansbank Sonbahar aylarında da kredi kullanmak isteyen ihtiyaç sahiplerine kredi kullandırmaya devam ediyor. Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapan ihtiyaç sahipleri 990 TL Taksitle 25000 TL Kredi ya da 396 TL Taksitle 10000 TL Kredi kullanabiliyorlar. İhtiyaç ve Tüketici Kredilerinde maksimum 36 aya kadar vade olanağı sunan Finansbank, en fazla 200.000 TL ‘ye kadar İhtiyaç Kredisi kullandırabiliyor.

.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında okul masrafları ve eğitim harcamaları için, sağlık giderleri ve bakımları için, evinizin tadilatı ve yeni eşya alımı için, aracınızın kışlık bakımı ya da birikmiş borçlarınızı ödemek için kredi kullanabilirsiniz. Finansbank Sonbahar Kredisi ile kredi kullanmak sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak, uzun zamandır ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı anında giderme olanağı sağlayacak…

.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Finansbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz.

Gelen Aramalar: onb finansbank 25000 tl krediEtiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın