Fix Card Ayrıcalıkları Nelerdir?

Fix Card Ayrıcalıkları Nelerdir?

QNB Finansbak’a ait bankacılık ürünlerinden biri Fix Card’ın en önemli özelliği kart aidatı olmamasıdır. Fix Card sahibi olan QNB Finansbank müşterisi asla kart aidatı ödemez, üstelik bankanın birçok avantajından da yararlanabilir.

250 Binden Fazla Anlaşmalı İşyerinde Geçerli Kart

Herkesçe merak edilen Fix Card nerelerde geçerli sorusunun yanıtı oldukça şaşırtıcı! Fix Card ile bireyler, QNB Finansbank ile anlaşmalı 250 binin üzerinde alışveriş noktasında ve bin beş yüzü aşkın markada sunulan avantajlardan ve hayatlarını kolaylaştıracak hizmetlerden yararlanırlar. Bireyler, kart ile anlaşmalı işyerlerinin listesini bankanın internet sayfasından bulabilirler.

Hem Banka Kartı Hem De Kredi Kartı Özelliği

Fix Card kullanıcılarına, “banka kartı” ile “kredi kartı” özelliklerini tek bir kartta toplayan bir yenilik sunulmaktadır. Bu yeni uygulama sadece QNB Finansbank’ta yer almaktadır. Bu sayede, bireyler alışverişlerinde veya bankacılık işlemlerinde kredi kartı ya da banka kartını seçerek bankacılık işlemi yapmanın özgürlüğünü dünyanın her yerinde yaşayabilmektedirler.
Fix Card’ın arka yüzünde bireyin banka kartı numarası, ön yüzünde ise kredi kartı numarası yer almaktadır.

Temassız Özelliği İle Anında Ödeme Kolaylığı!

Fix Card’ın temassız özelliği ile 50 liraya kadarki alışverişlerin ödemelerini bireyler, kartlarını POS cihazındaki okuyucuya yaklaştırarak anında gerçekleştirebilirler.

Fix Card’ın Borç Taksitlendirme İmkanı

İhtiyaç anında bireyler, Fix Card vasıtasıyla ücretsiz olarak 7 gün 24 saat he an nakit çekebilirler. Hatta bu çekimleri uygun faiz oranlarıyla 6, 9 ya da 12 taksite böldürebilirler. Yani bir bakıma Fix Card sahipleri formalite olmaksızın, anında ihtiyaç kredisi kullanmış olurlar.
QNB Finansbank bireylere kredi kartı ödemelerini rahatça yapmaları için bir imkan daha sunuyor. Ekstre Taksit ile bireyler kredi kartı ekstrelerinin asgari ödeme tutarını ödemeleri halinde kalan borcu 6, 9 ya da 12 aya böldürebiliyorlar.
Ekstre Taksit devreden borçlarını bir sonraki ekstrelerine yansıtmak yerine küçük eşit taksitlere böler, böylelikle bireylerin ödemeleri hafifler. Ayrıca Fix Card Taksit Kolay seçeneğiyle peşin alışverişlerini de taksitlendirebilirler.

Harcama Öteleme Sayesinde Bir Sonraki Ayı Beklemeye Gerek Yok!

Fix Card kullananlar ihtiyaçlarını gerektiği zamanda karşılamak, istediklerini satın alabilmek adına bir sonraki ayı beklemelerine gerek yok. Fix Card’ları ile yaptıkları 100 lira ve üzeri harcamalarda ‘Harcama Öteleme’ hizmetinden yararlanabilirler ve ödemelerini bir sonraki aya ötelerler.

Fix Card Sahibi Olmak İçin Ne Yapmalı?

Fix Card’a sahip olmak için birey kartın resmi internet sayfası olan http://www.fixcard.com.tr/ adresindeki “Sizi Arayalım” formunu doldurabilir veya TC Kimlik Numarasını yazarak 3457 numarasına kısa mesaj (SMS) gönderebilir. Fix Card başvuru talepleri en kısa sürede değerlendirilmekte ve bireylere geri dönüş yapılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir