Galatasaray Sürprizleri Sever

/ 11 Temmuz 2018 / 79 views / yorumsuz
Galatasaray Sürprizleri Sever

Galatasaray takımının bu seneki mottosu “Galatasaray sürprizleri sever”. Gerçekten de bu mottodan hareket edilerek birbirinden ilginç transferlerle gerek diğer kulüpler gerekse taraftarlar ters köşe yapılmaya devam ediliyor. Herkesin tecrübeli futbolcu transferi beklerken Galatasaray takımı ısrarla bu seneki yabancı transferlerini genç yeteneklerden yana kullanmaya devam ediyor.
Öyle ki geçen hafta henüz genç yetenek Henry Onyekuru’yu kiralayarak takıma kazandıran Galatasaray camiası bir sürpriz daha yapmaya hazırlanıyor. Bu kez Rosenborg takımının 18 yaşındaki genç oyuncusu Eric Botheim mercek altına alınmış durumda. Üstelik Galatasaray’a bunca yıldır emek vermiş Necati Ateş ve Ümit Davala gibi yıldızlar isimler de bu futbolcuyu Norveç’te yakın mercek altına almış durumda.

 

Boyu 1.92 Mevkisi Santrafor

1.92 metre boyuyla dikkatleri hemen üzerine çeken bu dev futbolcunun mevkisi ise santrafor. Camianın santrafor mevkisinde yer alan söz konusu futbolcu boyu ve santraforuyla her anlamda Galatasaray takımının gözde isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Galatasaray Başkanı Abdürrahim Albayrak öte yandan söz konusu transferiyle ilgili olarak her anlamda transferin netleşmesinin kesinleştiğini ve taraftara İsviçre kampından dönüşte yine yeni sürprizler yapacaklarını da sözlerine ekledi.
Albayrak kendine has neşeli haliyle taraftarları bu sezon tamamen sıra dışı bir sezonun beklediğini ve takımın sürprizlere artık alışacağını da sözlerine ekleyerek muhabirleri yine keyifli bir sohbetle baş başa bıraktı.

Terim Basına Açıklamalarda Bulundu

Diğer yandan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim de İsviçre kampından sıcak açıklamalarda bulundu. Neşeli olduğu her halinden belli olan Fatih Hoca takımın bu sene yine her zamanki bomba gibi dinamik haliyle 2018/2019 lig sezonuna dahil olacağını sözlerine ekledi.
Tümüyle bu ortada duran nitelikleriyle Fatih Terim her anlamda sıra dışı olmaya devam ediyor. Bütünüyle bu ortada duran niteliklere dayanarak her bakımdan Galatasaray camiası Terim’in bu açıklamalarıyla taraftarlara da mesaj verdi. Bu mesajdan yola çıkarak her bakımdan taraftarların da bu yıl yine farklı bir GS bekleyeceği de şimdiden merakla beklenen yeni gelişmeler arasında değerlendiriliyor. Sezon öncesi bu açıklamalar taraftarın da moralini yükseltti.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.