Garanti Bankası %1.29' Dan Başlayan Fiyatlarla Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası %1.29' Dan Başlayan Fiyatlarla Sonbahar Kredisi

Yılın ilk ayların dan itibaren düzenlenen Garanti Bankası kampanyaları başarı grafiğini yükseltmiş düşük faiz ve esnek geri ödemelerle müşterilerini memnun etmiş ve hatta yeni müşteriler edinmelerine vesile olmuştur. Özel günler ve bayram kredileri,kredi kartlarına nakit avans ödemeleri ve bunların taksitlendirilebilmesi tatil kredileri ve yılı kapatmadan düzenlenen Sonbahar kredisi.
25 bin liradan 75 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız da Garanti Bankasının sonbahar kredi kampanyasın dan yararlanabilirsiniz.
İhtiyaçlarınız doğrultusun da bankanın internet sitesi üzerin de bulunan hesaplama tablolarından ihtiyacınız miktarın daki kredi oranını girerek kullanmak istediğiniz kredinin masraflarını görebilir ve geri ödeme konusun da bütçenize uygun taksit seçeneklerini yazarak hesaplama yapabilirsiniz.

Sonbahar kredisinin faiz oranı %1.29 olarak açıklanmış sizin kredi notunuzun da önem kazandığı bu oranların altın da yararlanmanız da mümkün olabiliyor.

Garanti kredi başvurusu SMS

Garanti mobil bankacılık alanında müşteri memnuniyeti en yüksek olan bankalardan biridir,sonbahar kampanyasına kısa mesaj la da başvurabilmeniz mümkün.Garanti cep kullanıcıları kısa mesaj dışında gsm uygulamasından da başvurularını yapabiliyorlar.
Bankanın kısa mesaj servis numarasına sonbahar yazarak ve Tc kimlik numaranızı ekleyerek ön başvuruyu yapmış oluyorsunuz (henüz Garanti müşterisi olmayanlar için) sizin kredi kullanım uygunluk durumunuza göre onay mesajı yine gsm üzerinden size bildiriliyor ve en yaın şube ye davet ediliyorsunuz.
Bankanın halihazırda müşterisi iseniz bu başvurunuz ve sonucu size yine kısa mesajla bildirilerek krediniz hesabınıza aktarılıyor ve kullanımınız sağlanıyor.

Garanti kredi başvurusu sorgulama 

Sizin herhangi bir sorgulama yapmanıza gerek kalmadan başvurunuz 24 saat içerisinde işleme alınarak size geri dönüş yapılıyor.Garanti Bankası bu hassasiyeti tüm kredi başvurularında hızlı ve kesin çözümlerle dönüş yaparak müşteri memnuniyetini üst seviyeler de tutuyor.
Sonbahar kredi kampanya sına başvurunuzu da hangi merci den (kısa mesaj ,internet sitesi ve ya şubeden ) geri dönüş o birimden sağlanıyor.
Sonbahar kredisi kullanımı için faiz oranının biraz artmasına göz yumabilirseniz erteleme (geri ödeme erteleme) de alabiliyorsunuz doksan günle sınırlı olan bu erteleme yılı az masrafla kapatmanız konusunda sizlere avantaj sağlıyor.
Uzun vade de geri ödeme seçenekleri olan sonbahar kampanyasın da düşük geri ödeme taksitleri tüketiciyi yormadan hızlı ve ihtiyaç doğrultusun da nakite sahip olmasını sağlamak amacı ile düzenlenmiş bir uygulama.
Aylık geri  ödemeleri 250 lira ile 800 lira arasında değişkenlik gösteriyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir