Garanti Bankası Bonus American Express'de 50 TL Hoş Geldin Bonusu

Garanti Bankası Bonus American Express'de 50 TL Hoş Geldin Bonusu

Bonus yine cömert kampanyaları ile kazandırmaya devam ediyor. Bonus American Express Kart sahipleri, 50 TL Hoşgeldin Bonusu’na sahip oluyor. Bu gibi kampanyaları sıklıkla düzenleyen Bonus’un avantajlarından daha iyi bir şekilde yararlanmak için banka bültenlerini takip etmekte fayda var. Kampanyadan yararlanabilmek için sadece American Express Kart’a sahip olmak yeterli değil. Kampanya şartlarında belirtilen tarihler arasında kart başvurusu yapan kişiler bu kampanyadan faydalanabiliyor. 50 TL’lik bonusu alabilmek için belirli bir miktarın üzerinde de alışveriş yapılması gerekiyor.

Kampanya Hakkında

25 Eylül ve 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Garanti şubelerine uğrayarak Bonus American Express kartına başvuran kişiler oldukça şanslı çünkü Hoşgelin Kampanyası’ndan faydalanma hakkına sahip olabiliyorlar. Kartın kampanya dahilinde kullanılabilmesi için limitinin 2.000 TL üzerinde olması gerekiyor. Yüksek bir limit olduğu için, kredi kartı başvurusunun banka tarafından onaylanması da önemli bir noktadır. Gönderilen kart ile 15 Kasım 2017’ye kadar yapılan 150 TL ve üzeri ilk alışveriş için 50 TL bonus kazanılıyor.

Kampanya Şartları

Kampanyanın kullanılabilmesi için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir.

  • Kampanyada kullanılacak olan Bonus kartlarının Garanti şubelerinden alınması gerekmektedir. Bonus American Express kartı, onaylanan Bonus kredi kartlarının yanında gönderilmektedir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya detaylarında belirtilen tarihler arasında kart başvurusu yapmak ve 150 TL üzerindeki alışverişi de yine belirtilen son tarihe kadar gerçekleştirmek gerekmektedir. Yapılacak alışveriş peşin ya da taksitli olabilir.  150 TL ve üzeri nakit çekim ya da taksitli nakit avanslar, kampanya için geçerli kabul edilmemektedir.
  • Başvurulan Bonus kredi kartının 2000 TL ve üzeri limite sahip olması gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde bonus almaya hak kazanan kişilerin bonusları, 20 Kasım 2017 tarihinde hesaplarına yüklenmiş olup, bonusları son kullanma tarihi ise 30 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir.
  • Kampanyaya katılmak için asıl kart başvurusu yapılmalıdır. Ek kart başvuruları kampanya dahilinde değildir.
  • 25 Eylül 2017 tarihinden önce gerçekleştirilen kredi kartı başvuruları, kampanya kapsamında sayılmamaktadır.
  • Kampanya, bankanın yeni müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Hali hazırda ismi üzerine bir Bonus kredi kartı bulunan ve kartını kapatarak yeni kart başvurusunda bulunan kişiler kampanyadan faydalanamaz.
  • Kart başvurularının onaylanıp onaylanmaması, tamamen bankanın değerlendirmesine göre sonuçlanmaktadır.
  • Kampanya için yapılacak alışverişlerin kumarhane, piyango bileti, hisse senedi ve hazine bonosu alanlarında yapılmamalıdır. Bu alanlarda yapılacak harcamalar, kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan Garanti Bankası personelleri faydalanamamaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir