Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Şartları ve Ayrıcalıkları

/ 16 Ocak 2018 / 150 views / yorumsuz
Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Şartları ve Ayrıcalıkları

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı, alışverişlerinizi taksitli ödeme imkanı sunarken, aynı zamanda bonus para kazanma olanağı sağlayan bir kredi kartıdır. Garanti Bonus Kredi Kartı ile kazandığınız bonus 1 TL değerinde olup, biriken bonuslar ile Bonus üye işyerlerinden bedava alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Ve Başvuru Şartları 

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı başvurusu Garanti Bankası İnternet Sitesi’nden, Garanti Bankası Şubeleri’nden veya Garanti Bankası Telefon Bankacılığı’ndan kolayca yapılabilmektedir. Garanti Bankası Bonus Kart sahibi olmak için bankalar nezninde sicilinizin olumlu olması gerekmektedir. Garanti Bankası yapılan başvuruları incelerken,kişinin bankalar ile olan finansal işlemlerinin düzenliliğine bakmaktadır. Daha önce kullandığınız kredinin veya kredi kartının aylık ödemelerinde yaşanılan sorunlar kart başvurunuzu olumsuz yönde etkilemektedir. Garanti Bankası, Bonus kart başvurusunu yapan kişinin finansal incelemesini yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmaktadır. Ayrıca kredi kart başvurusu sonucunu Garanti Bankası Telefon Bankacılığı’ndan öğrenebilirsiniz. Bonus Kredi kart başvuru talebiniz olumlu karşılanır ise kartınız en fazla 20 gün içerisinde adresine gönderilmektedir.

Garanti Bonus Kredi Kartı Ayrıcalıkları

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı sahipleri, alışverişlerinde taksitli ödeme ve bonus kazanmasının yanı sıra bir çok ayrıcalıktan yararlanmaktadır. Garanti Bonus Kredi Kart sahipleri, nakit para ihtiyaçlarını uygun faiz oranı ile Garanti Bankası ATM’lerinden karşılayabilmektedir. Garanti Bankası’nın, müşterilerinin beklentilerine yönelik farklı özelliklerde ayrıcalıklı Bonus Card türleri vardır. Garanti Bankası Bonus Kredi Kart çeşitleri Bonus, Bonus Gold, Bonus Amerikan, Bonus Business Amerikan Expres, Bonus Platınıum, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal, Bonus Business, Şeffaf Bonus, Aynalı Bonus , Çevreci Bonus, BJK Bonus, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, Trabzonspor Bonus, Altın Bonus, Bonus Trink’tir. Garanti Bonus Kredi Kartı çeşitleri farklı özellikleri bulunmaktadır. Örneğin; en fazla bonus biriktiren kart Bonus Amerikan Express iken, Çevreci Bonus ile yapılan her harcamada WWF-Türkiye ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na bağışta bulunulmaktadır.
Garanti Bankası Bonus Kart müşterilerine belirli dönemlerde ve üye işyerlerinde geçerli olan kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar akaryakıt, beyaz eşya, eğitim, elektronik, e-ticaret, ev tekstili, giyim, ısıtma/soğutma, market, mobilya, turizm, yapı gibi sektörleri kapsamaktadır. Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı kampanyaları, Bonus Kredi Kart sahiplerine ekstra taksit, belirli oranlarda indirim veya artı bonus kazandırmaktadır. Güncel Garanti Bonus kredi kartı kampanyalarını Garanti Bankası İnternet Sitesi’nden öğrenebilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.