Garanti Bankası Esnaf Kredileri Güncel Teklifler

Garanti Bankası Esnaf Kredileri Güncel Teklifler

Esnaf ve KOBİ’lere işlerini büyütmeleri için önemli bir fırsat sunan Garanti Bankası, bu konularda verdiği destek ile ön plana çıkan bankalardan birisidir. Finansman ve yatırım ihtiyaçlarında kullanılmak üzere sunulan kredi fırsatları, ödeme kolaylıkları ile de dikkat çekmektedir. 48 aya kadar vade ile kredilerin geri ödenmesi rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Düşük faiz oranı sayesinde, yatırım ya da finansman ihtiyaçlarınızı tek başınıza, kısa sürede karşılayabilirsiniz.

Esnaf Kredilerinde Uygun Faiz Oranları

Garanti Desktek Kredisi kapsamında alınacak kredi miktarı, faiz oranlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. 36 ay vade için hesaplanan faiz oranları şu şekildedir;

 • 10.000 TL kredi için %1,68,
 • 20.000 TL kredi için %1,68,
 • 50.000 TL kredi için % 1,64,
 • 100.000 TL kredi için % 1,59 faiz oranları uygulanmaktadır.

Vade süresinin değiştirilmesi de faiz oranlarında ve geri ödenecek tutarın belirlenmesinde değişikliklere yol açmaktadır. Kredi başvurusunda bulunurken, bankanın müşteri temsilcisi tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmakta ve kesin rakamlar belirlenmektedir.

Esnaf Kredisi İçin Şartlar Nelerdir?

Başvurulan kredi türü ne olursa olsun, şartların mutlaka gözden geçirilmesi gerekmektedir. Bankaların düzenledikleri kredi şartları birbirlerinden farklı olabilir. Bu nedenle, Garanti Destek Kredisi başvurusundan önce şartlar okunmalı ve akılda kalan soru işaretleri bankanın müşteri hizmetleri ile tartışılmalıdır. Esnaf Kredisi’nde ;

 • Esnaf Kredisi için müşterilerin kullanabileceği minimum vade süresi 1 aydır. Maksimum vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Daha az ya da daha fazla süre için vadelendirme işlemi yapılmamaktadır.
 • Kampanya dahilinde yapılacak olan ticari taksitli kredilerin kullanımı için Garanti Şubelerinden hizmet alınabilir ya da internet şubesi ve mobil bankacılık kullanılabilir. Şubeler üzerinden alınabilecek kredi alt limiti 1000 TL’dir. Kredi için herhangi bir üst limit belirlenmemiştir.  Kredi işlemleri için internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanılacak ise kredi alt limiti 1000 TL, üst limiti ise 50.000 TL’dir.
 • Garanti İnternet ve Garanti Mobil üzerinden kredi alabilmek için müşterilerde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Garanti Bankası müşterisi olmak, bankada nüfus cüzdanı bilgilerinin bulunması, bankacılık hizmet sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir.
 • Krediler, aylık eşit taksitler halinde geri ödenebilmektedir.
 • Kampanyadan faydalanma ile ilgili şartlar müşterinin risklilik durumuna göre yeniden düzenlenebilir.
 • Faiz oranları; ücretler, istenen kredi tutar ve güncel piyasanın durumuna göre değişebilir.
 • Garanti Bankası, Garanti Destek Kredisi faiz oranları, kampanya şartları, ücret tutarları, vade süreleri ve kampanya tarihleri gibi ayrıntıları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir