Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi

 
.
Kurban Bayramının yaklaşması ile bankalar da Kurban Bayramı Kredisi Kampanyalarını açıklamaya başladılar ve bizler de sizler için Kurban Bayramı Kredi Kampanyalarını incelemeye ve karşılaştırma imkanı sunmaya devam ediyoruz. Garanti Bankası 2013 Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası kapsamında da sadece nüfus cüzdanı ile 50.000 Lira’ya kadar kredi kullandıracak.
.
Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Kurban Bayramına kadar devam edecek kampanya kapsamında gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanı ile kolayca kredi kullanmak mümkün olacak. Maksimum 50 bin Liraya kadar ihtiyaç kredisinin kullanılabileceği Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi‘nde maksimum vade de 60 ay olarak belirlenmiş. Kredi kampanyası kapsamında Kredi Tahsis Ücreti de kullanacağınız kredi miktarı ve vadesine göre değişiklik gösteriyor ve 79 TL’den başlıyor.
.
Garanti Bankası’nın 2013 yılı Kurban Bayramı Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ya da Garanti Bankası şubelerinden ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.
.
Yapı Kredi Bankası’nın Günde 10 TL’ye 9000 TL Kredi Kullandırdığı Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Hemen Buradan Başvurabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir