Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartından 5000 Hoş Geldin Mili!

Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartından 5000 Hoş Geldin Mili!

Garanti Bankası müşteri memnuniyeti için birçok cezbedici kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar farklı farklı özelliklerde olup bu kampanyalara ait sağlanması gereken farklı şartlar olabilmketedir. Bu kampanyalardan biri de Garanti Bankası’ndan Miles&Smiles Kredi Kartından 5000 hoş Geldin Mili kampanyasıdır.

1 . Bu Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

             Garanti Bankası’ndan Miles&Smiles Kredi Kartından 5000 hoş geldin mili kampanyası kapsamına dahil olmak için sadece, garanti.com.tr- Garanti İnternet-Garanti Cep-Bonusflaş ya da   www.milesandsmiles.net üzerinden bavuru yapılması gerekir.

2 . Kampanya Şartları Nelerdir?

  • Bu kampanya için talepte bulunacak kişilerin 1-31 Aralık 2017 tarihlerinde Miles&Smiles kredi kartı için başvuru yapmış olması gereklidir. Bu tarihten önce yapılan başvurular kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bunun yanı sıra mevcut kartını kapatıp bu tarihlerde tekrar başvuru yapmış kişiler bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Bu kampanyadan sadece yeni müşteriler faydalanabilecektir. Miles&Smiles kredi kartları arasından birini kullanan ve bu tarihlerde ikinci bir kart için başvuru yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
  • Tarihlere uygun yapılan kart başvurusu ile birlikte Miles&Smiles American Express kredi kartı ile de 01 Nisan 2018′ e kadar alışveriş ve-veya otomatik ödeme olarak harcama yapılması gereklidir. Yapılan alışveriş ya da otomatik ödeme harcamaları peşin olabileceği gibi taksitli de olabilir.
  • Kampanyaya her türlü kart dahil değildir.  Miles&Smiles Visa Sanal kart,  Miles&Smiles Business Sanal kart ve Miles&Smiles Business kartlar dahil olmayan kartlardandır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart gereklidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için karta başvuran müşterilerin kartlarının 6 ay açık tutulması gerekmektedir.
  • Eğer kartlar 6 ay boyunca açık tutulmaz ise hediye olarak verilen 5000 mil geri alınır. Bununla birlikte yeterli mili olmayan kart hamili için mil başı 4 kuruş olmak üzere ceza kesilecektir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için 01 Nisan 2018 tarihine kadar Miles&Smiles American Express kartlarının kullanılması gerekmektedir.
  • Kart başvuruları için yapılacak nihai değerlendirme Banka tarafından yapılacaktır.
  • Kampanyadan  Garanti Bankası ve iştiraklerinin çalışanları yararlanamaz.
  • Harcama olarak kabul edilmeyen işlemler ; piyango bileti ya da kumarhane harcamaları, hazine bonosu ve hisse senedi işlemleri.

3 . 5000 Milin Hesaba Yüklenmesi

Kampanya koşulları yerine getirildiği takdirde 5000 mil, harcama yapılan ayı takiben bir sonraki ayın 8’ine kadar müşterilerin kartlarına yüklenir. Ekstre kesimini takiben yüklenen miller THY TK hesabına aktarılır.

4 . Kampanyanın Başlangıç Ve Bitiş Tarihleri

Garanti Bankası’ndan Miles&Smiles Kredi Kartından 5000 hoş geldin mili kampanyası başlangıç tarihi : 01.12.2017  ve bitiş tarihi :31.12.2017’dir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir