Garanti Bankası Turizm Destek Paketi

Garanti Bankası turizm faaliyetlerinde yer alan bütün müşterileri için hazırladığı Turizm Destek Paketiyle KOBİ’lere, işletme sahiplerine ve girişimcilere destek oluyor. Geri ödemedeki avantajları ve kredi çeşitliliğiyle Garanti Turizm Destek Paketi son derece avantajlı bir paket.

Garanti Bankası Turizm Destek Paketi Avantajlar: Garanti Bankasının hazırlamış olduğu turizm destek paketi işletmecilere ve girişimcilere pek çok avantaj sağlamakta.

garanti-bankasi-kredi-jpg

Kredi alımlarında 60 aya varan vadeler.

Geri ödemeleri nakit akışlarının en fazla olduğu 6 ay içerisinde yapılabilmesi.

Geri ödemelerin nakit dönemlerine göre ertelenebilmesi.

İşlemlerin istenen döviz cinsi üzerinden yapılabilmesi.

Hızlı bir şekilde yurt dışına para transferi yapılabilmesi gibi özellikleri ile Garanti Bankası Turizm Destek Paketi öne çıkıyor.

garanti-bankasi-hizli-kredi

Turizm Destek Paketi Yararlanma Şartları Nelerdir? Turizm Destek Paketinden yararlanmak için konaklama işletmeciliği, seyahat acenteliği, cafe, restaurant, bar işletmeciliği, tedarikçi firma sahipleri ve şirket kurmak isteyenler faydalanabilirler.

Turizm Destek Paketi Kredileri:

Turizm Destek Kredisi: Krediyi 60 aya kadar vadeli bir şekilde istenilen döviz cinsi üzerinden kullanabilirsiniz. Kredi ödemeleri dönemlere göre ayarlanabilmektedir. Nakit akışının olduğu dönemler ödeme yapabilirken, nakit akışı olmadığı zamanlarda ödeme yapmayabilirsiniz.

garanti-bankasi-kredileri

İşyeri Kredileri: İşyeri kredilerinde vadeler 96 aya kadar çıkabilmektedir. TL veya döviz endeksli bir şekilde işyeri kredisinden faydalanabilirsiniz. Bu kredi ile kendi iş yerinizi açma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KOBİ İhtiyaç Kredileri: Bu krediler ile 60 aya varan vade imkanları ile mekanınızı yenileyebilir, teknoloji geliştirmeleri yapabilir, makinelerinizi yenileyebilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri: Ticari araç alımlarınız için alabileceğiniz bu kredi ile birlikte Garanti Bankasının anlaşmalı olduğu araç satıcılarından marka bazında özel indirimler alabilirsiniz.

Teminat Mektupları: Üretiminizde aksaklık yaşamamak için gerekli olan teminat mektuplarını Garanti Bankası şubelerinden TL veya döviz teminat mektubu olarak alabilirsiniz. Teminat mektuplarının konusu mal alımı, gümrük işleri, ihale, KDV, güvence bedeli ve kira teminatı gibi konular olabilir.

 

Garanti Turizm Paketi Diğer Hizmetler: Hazır Hesap, POS, Kobi Emeklilik Planı, Akaryakıt Yönetim Sistemi, Kambiyo İşlemleri, Döviz Alım Satım işlemleri, Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business, Otomatik Fatura Ödemeleri, Şirket veya şahıs adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın