Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi'ni Duyurdu

Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi'ni Duyurdu

2018 Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları’nı sizlere duyurmaya devam ediyoruz. Son açıklama Garanti Bankası’ndan geldi ve Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi Kampanyası kapsamında 150.000 Lira’ya kadar kredi kullandıracağını duyurdu. Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi’nde aylık kredi faizleri % 1,39’dan başlıyor.
Yeni yılda tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun kredi seçenekleri sunan Garanti Bankası, kolay kredi başvurusu imkanı ile de yorulmadan en kolay şekilde Yeni Yıl Kredisi kullanabilmenizi sağlıyor. Garanti müşterisi olmayanlar sadece nüfus cüzdanı ile Yılbaşı Kredilerini banka şubelerinden aynı gün içerisinde kullanabilirken, banka müşterisi olanların internetten kredi kullanması ise sadece dakikalar sürüyor. Ayrıca banka müşterisi olmayanlar da internet üzerinden kolayca kredi başvurusu  yapabiliyorlar.
Garanti Bankası  2018 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası için bir örnek ödeme tablosu hazırlayarak kredinin detaylarını inceleyelim şimdi de;

 
Tablomuzdan da görüleceği üzere kampanyada kredi faiz oranları % 1,39’dan başlıyor. Ancak kredi faiz oranları kullanacağınız kredinin vade uzunluğu ve miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Kampanya için birkaç örnek hesaplama yaparsak detaylar çok daha net anlaşılacaktır.
Örnek olarak Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi kapsamında kullanılacak 4 yıl vadeli 25.000 TL Yeni Yıl Kredisi’nin aylık taksitlerinin 800 TL, yine aynı vade ile kullanılacak 50.000 Lira Yılbaşı Kredisi’nin aylık ödemelerinin 1560 Lira ve 75 bin TL Yeni Yıl Kredisi’nin aylık ödemelerinin ise 2283 TL olduğunu görebiliyoruz. Tüm krediler için binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz.
Garanti Bankası kampanya ile aylık ödeme yapabileceğiniz tutara göre maksimum ne kadar kredi kullanabileceğinizi gösteriyor. Böylece siz aylık masraflarınızı çıktıktan sonra gelirinizden ne kadarını kredi ödemesine ayırabiliyorsanız o tutara göre kredi kullanabiliyorsunuz. Bunu bir örnekle açıklarsak siz tüm masraflarınızı çıktıktan sonra aylık 300 TL kredi ödemesi yapmak istiyorsanız bu ödeme ile 8930 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Yine ayda 400 TL taksit ödeyerek 11907 TL, 500 TL taksit ödeyerek 15250 TL, ayda 1000 TL ödeyerek 31.255 TL kredi kullanabiliyorsunuz.
Garanti Bankası 2018 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için dilediğiniz bir Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm 2018 Yeni Yıl Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir