Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

İnternet alışverişlerinden günlük hayattaki harcamalara kadar, kredi kartına sahip olmak gün geçtikçe daha çok gerekli oluyor. Kredi kartı sahipleri, alışverişlerinden kazandıkları puanlarla daha avantajlı bir konuma da sahip olabiliyorlar. Garanti Bonus ise avantaj bakımından zengin olan kartlardan bir tanesidir. Farklı özelliklerde kart çeşitleri sunması, ihtiyaca göre kredi kartı seçimini mümkün kılıyor.  Garanti Bankası kart başvurusunda bulunmak ise çok kolay bir işlemdir. İnternet sitesi üzerinden bile kart hakkında başvuru yapmak mümkün. İsteyenler, şubelerden başvuru yaparak kart hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmeyi de tercih edebilir.

Bonus Kredi Kartları

Bonus’un farklı kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak Bonus, Bonus American Express ve Bonus Business olarak sıralanabilir. Garanti Kredi Kartı başvurusunda bulunmadan önce kartlar hakkında bilgi sahibi olmak gerekebilir.
-Kazandırmayı Seven Kart
Garanti Bonus kredi kartı, harcadıkça kazandıran bir karttır. Kartta biriken bakiyeler, sonraki alışverişlerde kullanılabilir. Garanti Bonus kredi kartı cömert olduğu kadar hızlı bir karttır. 50 TL’ye kadar olan alışverişler, şifresiz olarak karttan hızlıca çekilebilir.

Bonus Gold

Bonus kredi kartları arasında en şık görüntüye sahip olan bu kart, diğer Bonus kartlarının sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak 2000 TL üzerindeki aylık harcamalarda %25 daha fazla bonus kazandırmaktadır.

-Bonus American Express

Diğer Bonus kredi kartlarında aylık ve yıllık olarak kazanılabilecek bonus miktarına sınır getirilmiştir. Bonus American Express için ise bu sınır daha yüksektir. Yapılan harcamalara bağlı olarak yılda 420 TL bonus kazanmak mümkündür.  Ay bazında kazanılabilecek maksimum bonus miktarı ise 35 TL’dir.

-Ailenin En Prestijli Kartı Bonus Platinum

Bonus Platinum ile restoran ve otel harcamalarında kişiye özel indirimlerden faydalanmak mümkündür. Sık sık seyahat edenler ve konaklama harcamalarında tasarruf etmek isteyenler için ideal bir kredi kartıdır. Extra Bonus özelliğine sahip olan bu kart, 2000 TL ve üzeri harcamalarda %25, 4000 TL ve üzeri harcamalarda %50 daha fazla bonus kazandırmaktadır.

-Gençlerin Kafasını Rahat Ettiren Kart Bonus Genç

Bonus Genç kredi kartı, 18-25 yaş arasındaki bireylerin sahip olabileceği bir karttır. Bonus Genç, sunduğu cömert bonus fırsatları ile gençleri ekonomik açıdan rahatlatmaktadır. STEAM harcamalarında her ay 10 TL, okul döneminde restoran harcamalarında her ay 20 TL ve Bonus Genç noktalarında toplamda 50 TL bonus kazanmak mümkündür.

Kart Başvurusu

Bonus ailesine dahil olan kredi kartları bu kadarla sınırlı değil. Kart başvurusunda bulunmak için ad soyad ve telefon numarası  bilgileri, internet üzerindeki forma girilebilir. Banka, bilgilerini gönderen kişileri bizzat arayarak bilgilendirme yapmaktadır. Kartlarla ilgili detaylı bilgiler için de yine Garanti Bankası’nın resmi sitesi kullanılabilir. Garanti kredi kartı başvuru sonucu ise en kısa sürede telefon yolu ile bildirilmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir