Ekonomi & Finans

Gelir Belgesiz ve İkametgahsız 100000 TL Kredi

Garanti Bankası’ndan ilk kez kredi kullanacaklar Gelir Belgesiz ve İkametgahsız Kredi Başvurusu‘nun kolaylığını yaşayarak 100.000 TL’ye kadar kredi kullanmanın avantajını yaşayacaklar. Garanti Bankası İlk Kredim adını verdiği yeni kredi kampanyası ile ayrıcalıklı kredi faiz oranları ve kolay kredi başvurusu imkanı sağlıyor.

Garanti Bankası’ndan daha önce hiç kredi kullanmamış olan ve ilk kez Garanti Bankası Kredisi kullanmak isteyenler sadece nüfus cüzdanı ile başka hiçbir belge gerekmeden kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Garanti Bankası İlk Kredim ile 36 aya kadar vade seçeneği ile maksimum 100 bin Lira’ya kadar kredi kullanılabiliyor ve kredinin aylık faiz oranları % 1,34 ‘ten başlıyor. İlk kredim kampanyasında kullanılacak birkaç kredi tutarı için bir örnek ödeme tablosu hazırlayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olmanızı sağlayalım;

Kredi Tutarı(TL) Faiz (%) Vade (ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL)  Sigorta ve Vergi Dahil Üc. Topl (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı(%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı(%)
10.000 1,39 36 371,72 50 150 1,76 21,12
15.000 1,34 36 552,09 75 225 1,70 20,40
20.000 1,34 36 736,12 100 300 1,70 20,40

Yukrıdaki tabloda Garanti Bankası İlk Kredim ile kullanacağınız 10.000 TL Kredi, 15000 TL Kredi ve 20.000 TL Kredi için aylık ödeme tutarları, faiz ve masrafları görebiliyorsunuz. Kredinin toplam aylık ve yıllık maliyet oranları da inceleyebilmeniz için tablomuzda yer alıyor.

Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyası’na hemen başvurabilir ya da kampanya hakkında merak ettiklerinizi Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. İlk Kredim Kredi Kampanyası’na bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinden bir başvuru formu doldurarak başvurabileceğiniz gibi banka şubeleri aracılığı ile de başvurabiliyorsunuz. Garanti Bankası Kredi Başvurularını hemen değerlendirerek 5 dakika gibi kısa bir sürede sms olarak onay bilgisini size gönderiyor.

İlgili Haberler

 1. admin

  Merhaba Salman;

  3000 TL düşük bir tutar.. Bu tutar için kolayca kredi kullanabilirsiniz.. Kredi notunuzu bize yazabilir misiniz?

 2. admin

  Merhaba Ebru Kahya;

  Sigorta başlangıcınız ve geliriniz yoksa sadece N Kolay Kredi ile şansınızı denemenizi öneririz. Diğer bankalar kredi başvurunuza onay vermezler…

  N Kolay Kredi hakkında detaylı bilgi almak için BURADAKİ yazımızı inceleyebilirsiniz.

 3. admin

  Merhaba Metin;

  18 yaşında aylık geliriniz olması halinde kredi kullanabilirsiniz. Bizlere aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz?

 4. admin

  Merhaba Mehmet Bey;

  Sitemize yorum yazarak kredi başvurusu yapamıyorsunuz maalesef.. Sizlere tanıtımını yaptığımız kredi kampanyalarının tanıtım metninde varsa kredi başvuru linkleri aracılığı ile yoksa ilgili bankalar aracılığı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 5. admin

  Merhaba Uğur Bey;

  Belirttiğiniz koşullarla istediğiniz kredi bankalardan onay alacaktır. Size önerimiz küçük tutarlı kredilerinizi kapatarak ihtiyacınız olan 60.000 TL için kredi başvurusu yapmanız.. Başvurunuz kolayca kredi onayı alacaktır..

 6. admin

  Merhaba Kadir Savtekin;

  Belirtmiş olduğumuz koşullarla ihtiyacınız olan krediyi kullanabilirsiniz. Sitemizdeki güncel kredi kampanyalarını inceleyerek uygun bulduğunuz kredi kampanyası için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 7. admin

  Merhaba Uğur Başar;

  Kredi notunuz ve aylık gelirinizle bu krediyi kullanabilirsiniz. Size önerimiz önce küçük tutarlı kredilerinizi kapatarak sonra da 60 bin Lira’lık kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz.. Bu durumda çok daha kolay kredi onayı alabileceksiniz.

 8. admin

  Merhaba Mustafa Bey;

  Şu anda hiçbir geliriniz olmadığını belirtmektesiniz. Peki şu an bankalarda kredi notunuz kaç görünüyor? Bize bu bilgiyi yazabilirseniz size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışacağız.

 9. admin

  Merhaba Ömer Top;

  Öncelikle şu anki kredi notunuzu öğrenip bize yazabilirseniz durumunuzu daha iyi değerlendirebiliriz. Ayrıca ne kadar kredi kullanmak istediğinizi de belirtmeniz halinde durumunuzu değerlendirebileceğiz.

  Güncel kredi notunuzu Findeks Kredi Notu Öğrenme başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 10. admin

  Merhaba Saziye;

  Çekmek istediğiniz kredinin taksitlerini ödeyebilecek maddi gücünüz var mı ve standart bir geliriniz var mı acaba? Güncel kredi notunuzu da bize yazabilir misiniz?

  Güncel kredi notunuzu Findeks Kredi Notu Öğrenme başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 11. admin

  Merhaba Rasim Uyanık;

  Bize varsa aylık gelirinizi, mesleğinizi ve çalışma durumunuzu, kredi notunuzu ve bu krediyi kaç ay vade ile kullanmak istediğinizi yazabilir misiniz? Bu veriler ışığında durumunuzu değerlendirerek size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışacağız.

 12. admin

  Merhaba Kadir Mutlu;

  Ne işle meşgulsünüz ve aylık geliriniz ne kadardır? Bu bilgilere ışığında durumunuzu değerlendirerek size bilgi vereceğiz.

 13. admin

  Merhaba Fatih Yiğit;

  Aylık ne kadar geliriniz var ve mesleğiniz nedir acaba? Ayrıca bu krediyi kaç ay vade ile kullanmak istiyorsunuz?

 14. admin

  Merhaba Ferdi Cenik;

  İstediğiniz krediyi kullanabilmek için internet üzerinden ya da ilgili banka şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 15. admin

  Merhaba Hüseyin Bey;

  Bu kredi kampanyasında yıllık ödeme ile kredi kullanamıyorsunuz maalesef.. Ancak Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nda yıllık ödeme yapabileceğiniz kredi kampanyaları mevcut.. Çiftçi misiniz bu arada?

 16. admin

  Merhaba Mehmet Hafit Karagöz;

  72.000 TL krediyi hangi bankadan ve hangi şartlarla kullanacağınıza bağlı olarak kredi taksitleriniz değişiklik gösterecektir. Ama şu anda ortalama ihtiyaç kredisi faiz oranlarını % 1,25 olarak değerlendirirsek ve bu krediyi 48 ay vade ile kullanacağınızı varsayarsak kredinizin aylık ödemeleri 2115 TL oluyor. 48 ayda bu kredi için toplam 101.520 TL ödeme yapıyorsunuz.

 17. admin

  Merhaba Muammer Çetinkaya;

  Bize aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz?

Comments are closed.