Girişimciye Değer Kredisi Ziraat Bankasında!

Girişimciye Değer Kredisi Ziraat Bankasında!

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi sayesinde maksimum 250 bin TL tutarındaki krediyi çekebilmeniz için göstermeniz gereken teminata sahip olmasanız bile siz KOBİ’lere oldukça uygun koşullar sağlanmaktadır. Son günü 31 Mayıs 2017 tarihi olan bu harika kampanya ile maksimum 60 ay vade ile oldukça uygun ödeme seçeneklerine sahip olarak, ihtiyacınız olan krediyi çekebilirsiniz. Üstelik bu kredi için kefil ve komisyon gibi şartlar da aranmamaktadır.

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi Koşulları

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi koşulları, aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz unsurlardır:

  • Talep edebileceğiniz maksimum kredi tutarı 250 bin TL olmaktadır.
  • Bu krediden yararlanabilmeniz için KOBİ tanımına uygun kriterlere sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bu kredi ile elde edebileceğiniz vade üst sınırı 60 aydır.
  • Bu krediden yararlanabilmeniz için KMH, KOBİ Kart, Ödeme Talimatı, POS, DBS, internet bankacılığı ve sigorta ürünleri arasından en az ikisini kullanıyor olmalısınız. Kullanmasanız bile bu ürünler için başvuruda bulunmuş olmanız gerekiyor.
  • Başvuru işleminizi KGF teminatıyla yapmanız gerekmektedir.

Nereden Başvuru Yapabilirim?

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi başvurusu yapabilmeniz için tek yapmanız gereken, Ziraat Bankası şubelerinden birine gitmektir. Bu kredi için internet ya da telefon yoluyla başvuru yapmanız mümkün değildir.

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi faiz oranları aşağıda sizler için detaylandırdığımız gibidir:

  • 1 ile 12 ay arası vade süresine aylık yüzde 0.88 faiz işlemi uygulanır ve yıllık maliyet oranınız yüzde 11,6692 olarak belirlenmiştir.
  • 13 ile 36 ay arası vade süresi için sunulan faiz oranı yüzde 0,91 olarak belirlenmiştir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 12,0882’dir.
  • 37 ile 48 ay arası vade sürelerine uygulanan faiz oranı yüzde 0,94’tür ve yıllık maliyet oranı ise yüzde 12,5086’dır.
  • 49 ile 60 ay arası vade süreleri için uygulanacak olan faiz oranı yüzde 0,96’dır. Bu vade süreleri için yıllık maliyet oranı yüzde 12,7897’dir.

Bu faiz oranları krediye başvuru yapan müşterilerin durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden kredi notunuz hakkında detaylı bilginizin olması ve kredi notunuzun iyi durumda olması da kredi koşullarını etkileyebilecek olan birer faktördürler.

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi’nden Kimler Yararlanabilir?

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi’nden yararlanabilmeniz için ticaret, sanayi, ticaret ve sanayi, deniz ticareti, esnaf ve sanatkarlar odası veya meslek odalarından birine ya da ticaret borsasına kayıtlı tüzel veya gerçek işletme ve KOBİ vasfına sahip olmanız gerekmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir