Googledan Romantik Bir Eklenti : Deluminate

Googledan Romantik Bir Eklenti : Deluminate

Gece, ay ışığı ve karanlık insanlara hep romantizmi çağrıştırır. İnternet hayatımızın bir parçası olmuşken bilgisayarını geceleri kullananların sayısı da bir hayli fazla. Özellikle gece mesaisinde çalışanlar ya da geceleri internette sörf yapmaya bayılanlar düşünülerek Google tarafından bilgisayarınızı loş ortama çevirecek adeta sinemada olmanızı sağlayacak bir eklenti hayata geçirildi. Deluminate adındaki basit bir eklenti sayesinde gece modu ayarlayacaksınız. Böylelikle gün ışığı olmadan bilgisayarınızı tamamen loş bir ışık gücüyle seyretmeniz mümkün olabilecek.

Tamamen Ücretsiz Bir Google Eklentisi

Tamamen ücretsiz olarak basit bir şekilde uzantılarınız arasına sokabileceğiniz bir eklenti Deluminate. Gece modu ile sadece artık internetteki tüm sitelerde kolaylıkla ay ışığı tadında dolaşabileceksiniz. Üstelik bununla birlikte film ve dizilerinizi de bu romantik atmosferde gündüz dahi izleme imkanı bulacaksınız. Bu özellik sayesinde özellikle güneşli ortamlarda bulunanlar rahatlıkla gece modu özelliğini kullanarak Güneş ışığından herhangi bir şekilde etkilenmeden rahatlıkla tüm işlemleri bir çırpıda yapabilme imkanı bulacak.
Tüm bu özellikler de açıkçası kullanıcıların diledikleri şekilde daha hassas ve duygusal olarak bilgisayarını kullanmasına imkan tanıyacak.

Tüm Sitelerde Gece Moduyla Gezinin

Bu yaratıcı eklentiyle bütün sitelerde gece moduyla gezineceksiniz. Online oyun platformlarından popüler olmayan film ve dizi sitelerine kadar her sitede gece modunu kullanabilirsiniz. Bu eklenti bütünüyle ücretsiz olduğu için herhangi bir ücret istenmemektedir. Aynı zamanda gezginlerin interneti aktif olarak kullanabilmeleri bakımından da değerlendirilecek olunursa bu özelliğin tüm kullanıcıları ilgilendiren yepyeni bir gelişme olduğunu belirtmek gerekmektedir. Google Chrome tarafından var olan bu eklentiyi hemen Google Play Store’a giderek ekleyebilir ve dilediğiniz ayarlamaları yaparak gece modunu aktifleştirebilirsiniz. Bu sayede sinema tadında bir internet sörfü sizleri bekliyor olacak. Üstelik hem de gözünüzü yormayacak bu yeni düzenlemeyle siz de aşırı monitör ışığının da tüm etkilerinden bir çırpıda korunmuş olacak ve gözünüze herhangi bir şekilde zarar vermemiş olacaksınız. Tüm bu ortada duran unsurlara dayandırıldığı zaman gerçekten de tüm sitelerde bu gece modunun rahatlıkla kullanımından söz edilebilir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir