Gülben Ergen "Aşk Yeniden" Dedi

/ 16 Nisan 2018 / 71 views / yorumsuz
Gülben Ergen "Aşk Yeniden" Dedi

Gülben Ergen son dönemlerde magazin basınında yine gündemde ve özel hayatında aşk mı yaşıyor soruları insanların kafasına düşmüş durumda. Şarkıcılığı ile oyunculuğu ile sosyal yardım projeleri ile sürekli olan kamuoyunun gündeminde olan Gülben Ergen ikinci eşi olan Erhan Çelik’ten ayrıldıktan sonra kimse ile görünmemişti. Ama takip edenlerin çok iyi bildiği üzere geçen hafta prodüktör Burak Törer ile aynı araçta görüntülenmiş bu da acaba aralarında bir şey mi var sorularını beraberinde getirmişti.

Kendisine bu konuda soru yöneltildiği zaman prodüktör Burak Törer Gülben Ergen’in sanatçı olduğunu ve Gülben Ergen’e sorulması gerektiğini ifade etmiş ve net bir şey söylememiş, birlikte değiliz gibi bir ibare de kullanmamıştı.
Biletleri günler öncesinden tükenen Bostancı Gösteri Merkezi konseri öncesi basın mensupları ile biraraya gelen Gülben Ergen kendisine Burak Törer’in sözleri söylenince ve aralarında bir aşk var mı diye sorulduğunda kendisinin verdiği yanıt iyi ve mutlu olduğu, güzel düşündüğü biçiminde oldu. Kendisinin vermiş olduğu bu açıklama da Gülben Ergen’in Burak Törer ile aşk yaşadığını ve aşk yeniden dediğini doğrular nitelikte idi.

Gülben Ergen Kimdir?

Yıllardır yaşamlarımızda olan Gülben Ergen 25 Ağustos 1972 İstanbul doğumlu. Hürriyet Gazetesinin düzenlemiş olduğu Sinema Yıldızı Yarışmasına sadece 16 yaşında iken katılan ve katıldığı yarışmadan 2.cilik ödülü alan Gülben Ergen uzun bir dönem oyunculuk yaptı.Kendisi Kadiköy Ticaret Lisesi mezunudur.
Kendisini sevmemize neden olan en önemli projesi ise Dadı dizisinde canlandırdığı Dadı karakteri oldu. Doğal oyunculuğu ile göz dolduran Gülben Ergen sonrasında da değişik dizi ve film projelerinde yer aldı.
Oyunculuk ile yetinmeyen Gülben Ergen müzik piyasasında da kendine uygun akıllıca şarkı seçimleri ile alanında oldukça önemli bir yere geldi. Kendisinin söylemiş olduğu pek çok eser dillere düşmüştür. Örneğin Fettah Can’ı da üne kavuşturan Yalnızlık, Sade ve Sadece, Uçacaksın, Aşk Hiç Bitmez bu şarkılardan sadece bazılarıdır ve çıkardığı tüm albümlerde en az bir parçası hit olmuş durumdadır.
Anadolu Ateşi isimli efsane dans programının kurucusu olan Mustafa Erdoğan ile olan evliliğinden biri ikiz, toplamda 3 adet erkek çocuğu vardır.
 

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.