Günde 25 Lira'ya Denize Sıfır Tatil Fırsatı

/ 10 Temmuz 2018 / 68 views / yorumsuz
Günde 25 Lira'ya Denize Sıfır Tatil Fırsatı

Yaz ayları sıcağı ile kendini iyiden iyiye hissettirirken bunaltıcı sıcaklarda hepimiz kendimizi serin deniz sularına atmak için sabırsızlanıyoruz. Bu nedenle de bu günlerde hepimizin aklından geçen güzel bir tatil ve denizin tadını çıkararak sıcakların bir nebze de olsa olsa tadını çıkarmak. Peki ucuz tatil nasıl yapılır? Her bütçeye uygun tatil imkanı var mıdır? Sizler için Günde 25 Lira’ya Denize Sıfır Tatil olanaklarını bulduk. Gelin şimdi en güzel tatil beldelerinde en ucuz tatil imkânlarını alıştıralım;

Egede Günde 25 TL’ye Denize Sıfır Tatil Fırsatı

Yaz tatili için hemen hemen herkes tatil planı yapmak ve en güzel şekilde yaz tatilini geçirmek ister elbette. Ancak yüksek otel fiyatları bazen aile bütçemizi zorlar ve tatil hayallerimizi ertelemek zorunda kalırız. Özellikle düşük gelir grubunda yaşayan halkımız yüksek maliyetler nedeni ile tatil ve deniz olanaklarından mahrum kalıyorlar.
İşte şimdi size duyuracağımız tatil fırsatı ülkemizde her kesime rahatça tatil yapabilme olanağı sunuyor. Denize sıfır, etrafı tellerle çevrili ve güvenlikli kamp alanlarında kendi çadırınızla tatil yapmanın günlük maliyeti sadece  25 TL. Üstelik kamp maceraları bazen otellerden daha güzel ve daha eğlenceli olabiliyor.

Çanakkale – Balıkesir Arasındaki Çadır Kamplarını Araştırdık

Elbette ülkemizin bir çok alanında çadır kamplar mevcut. Bizler sizin için ülkemizin en çok tercih edilen sahillerinden bir şerit olan Çanakkale ve Balıkesir bölgesindeki kamp alanlarını araştırdık. Bu sahil şeridinde tam bir aile ortamı ve komşuluk ilişkileri yaşanıyor.
Kamplarda bulunan ortak kullanım alanlarında bulaşık yıkama, duş, buzdolabı, mutfak ve plajlar bulunuyor. Bu kamplarda kalanlar tüm bu imkanlardan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Bazı kamp alanlarında sadece şezlong kiralama bedeli olan 25 TL’yi ödeyerek bedava tatil yapabilmeniz mümkün.

Çadır Kiralamak da Mümkün

Kendi çadırı olmayanlar bu alanlarda çadır kiralama imkanına da sahip olabiliyorlar. Bu alanlarda günlük 30 TL’den başlayan fiyatlarla çadır kiralama imkanına da sahipler. Çadır fiyatları çadırın özelliklerine göre günlük 90 TL’ye kadar çıkabiliyor.
Çadır kamplarında kalanlar kendi yemeklerini yapıyorlar ve kullanmak isterlerse günlük sadece 5 TL karşılığında elektrik de kullanabiliyorlar. Görüştüğümüz kamplarda kalan aileler hayatlarından oldukça memnun görünüyordu. Siz de ailenize cazip, unutulmaz ve farklı bir tatil yaşatmak için acele edin.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.