Halkbank 2/B Kredi Paketi

Halkbank kredi paketleriyle müşterileri sevindirmeye devam etmektedir. Her kesime uygun kredi olanakları sunan Halkbank emekliden özel sektör çalışanına ve kamu çalışanlarına kadar uygun faiz oranlarıyla birlikte uygun ödeme koşullarını da sunmaya devam etmektedir. Bu özelliği ve fonksiyonlarıyla işlevini yitirmeden insanların ilgisini çekebilen Halkbank 2/b kredi paketi de insanların önüne serilerek başarılı olmaktadır. Çoğu insanın beklentisini karşılayan bu paketle insanları sevindirmiş ve uygun ödeme koşullarıyla müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

kredi-kampanyalari.jpg

Halkbank 2/B Kredisi Ne İçin Kullanılır?

HALKBANK 2/B KREDİ PAKETİ 2 türlü sistemi bulunmaktadır.

  • 2/B PEŞİN SATIŞ KREDİSİ
  • 2/B PEŞİNAT KREDİSİ
  • 2/B PEŞİN SATIŞ KREDİSİ

Hak sahibi olunan arazi satın alınmaktadır. Bura da %20’lik ek ödenen peşin ücret indiriminden faydalanılır. Arazi rayiç bedel üstünden %60 a varan oranlar yardımıyla satın alınmaktadır. Ayrıca 120 aya kadar vade taksitlendirmesi mevcut olmakla beraber, eşit taksitli, ara ödemeli ve artan ya da azalan taksitli ödeme planları ile kolaylıkla ödeme imkanları sunulur.

Örnek olarak verilen 50 bin tl ‘lik kredi tutarının kredi vadesi 60 ay olmasıyla tahsis ücreti 262.50tl alınır. Aylık faiz yüzde 1.18’lik bir oranla yıllık maliyet oranı ise yüzde 18.6645 olacaktır. Şayet aynı meblağ 120 aya varana kadar kullanılabilir. Burada ise aylık faiz oranı yüzde 1.20 olacak ve tahsis ücreti 262.50tl olup yıllık maliyet oranı ise yüzde 18.8867 olmaktadır.

halkbank-kredi-paketleri.jpg

2/B Peşinat Kredisi

2/B PEŞİNAT KREDİSİ ise 25 bin tl ‘lik alınan kredi 48 ay vade ile tahsis ücreti 131.25tl olmaktadır. Ayrıca yıllık maliyet oranı yüzde 19.0616’ ya karşılık gelir.

Halkbank kredisi alma şartlarları ise;

Yıllık maliyet oranı, faiz, tahsis ve vergi ücretlerini içerir.

Tahsis ücretlerine %5 banka sigorta muamele vergisi (Bsmv) dahildir.

Hayat sigortası primi yaşa ve cinsiyete göre değişmektedir ve 50bin tl lik 36 ay vadeli kredi çeken 35 yaşında bir erkek için yıllık sigorta primi 148 tl’dir.

T.C Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından 2/B taşınmazlarının satış ücreti ; 400 metrekare’ye kadar olan bölüm için rayiç bedelin yüzde 50’si, fazlası içinse rayiç ücretin yüzde 70’i üzerinden hesaplanmaktadır. Şayet hak sahipleri satış ücretinin tamamını peşin öderlerse, yüzde 20 indirim uygulanırken, en az yarısını peşin ödenirse yüzde 10 ek indirim imkanı bulunmaktadır.

Eğer bu krediden faydalanmak istenirse gerekli belgeler ile en yakın Halkbank şubesine gidildiğinde işlemler en hızlı süreçle gerçekleştirilir.

Görüldüğü gibi Halkbank hizmette sınır tanımamaktadır. Hak sahiplerine en uygun seçenekler ile en uygun ödeme koşullarına bireylere sunmaya devam etmekte ve tüm müşterilerin sorunlarına hızla cevap verebilmektedir. Eğer siz de 2B kredi paketinden faydalanmak isterseniz Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi edinebilir ya da en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın