Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İnsanoğlu yaradılış gereği dünyaya muhtaç  olarak gelmiştir. Hayatının her anında ihtiyaç sahibidir. Bu ihtiyaçlarını doğumuyla beraber hep başkası karşılamaya başlar. Önce annesi sonra babası derken öğretmeni arkadaşları eşi çocuğu derken herkesten bir vefa beklentisiyle yaşamını sürdürür. İşte bu vefayı size sunmak için buradayız. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizle her zaman yanındaydık ve hep yanınızda olacağız. Halkbank ailesi olarak doğumundan eğitimine, sağlık sorunundan özel seyahatlerine kadar her alanda sana destek vermek için buradayız.

Halkbank kredi başvurusu şubeden yapılabildiği gibi artık Halkbank Kredi Başvurusu Cepten de yapılabiliyor. İhtiyaç Kredisi Hesaplama programları sayesinde ne kadar ödeyeceğinizi de sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

halkbank-kredi-basvurusu.jpg

Peki Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır ?

Öncelikle ihtiyaç kredisi almak için gerekli şartlara haiz olmak gerekir.

1-Kimliğinizi ibraz etmenizi sağlayan Nüfus Cüzdanı / Ehliyet / Pasaport gibi belgelerden herhangi biri.

2- Mevcut gelir durumunuzu gösteren maaş bordrosu, güncel vergi levhanız veya gelir belgesi bulunmalıdır.

3- Varsa ek geliriniz yine onu da belgelemelisiniz. Misal Faiz ve Kira geliri gibi.

Ancak Halkbank bu prosedürlerden siz değerli müşterilerini kurtarmak için maaşını Halkbank’tan alan müşterilerimizden gelir vergisi ve ek gelir belgelerini talep etmiyor.

Yukarıdaki şartlara sahipseniz en yakın Halkbank şubesinden veya Halkbank Cepten kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

halkbank-ihtiyac-kredisi.jpg

Diğer detaylara gelecek olursak;

Kimi müşteriler faiz oranının düşük olmasını kimisi ise tahsisi ücreti vb ücretleri ödemeyi sevmez. Her müşterimizin talebine uygun olacak şekliyle 48 aya varan vadelerle tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız %1.19 faiz oranları, daha uygun faiz isterseniz % 1.13 faiz oranları ile kredinizi çekebilirsiniz. Tahsis ücretlerine BMSV ( Banka Sigorta Muamele Vergisi ) dahil edilmiş haliyle bankanın sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Unutmayın kredinizi alsanız bile hayat her şeye gebedir. İleride oluşabilecek sıkıntılara karşı bir hayat sigortası olması çok ama çok önemlidir. Hükümetin yaptığı son düzenlemelerle hayat sigortası yaptırmak zorunlu değil. Ancak Halkbank banka olarak siz değerli müşterilerine kesinlikle hayat sigortası yapmanızı öneriyor. Hayat Sigortası primi ise müşterinin yaşı, çekilen kredi tutarı ve müşterinin cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak 48 ay vadeli 10.000 TL kredi çekmiş 35 yaşındaki erkek bir müşteri yıllık 33 TL sigorta primi öder.

Bu şartlar göz önüne alındığında ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmasın. Sağlık sorunlarınız beklemesin. Eğitim hayalleriniz hep hayal olarak kalmasın. Evleneceğiniz kişi ile mutlu bir yuva kurmayı bekletmeyin. Evinizdeki eski eşyaları bir an önce kapı dışarı edin. Otomobilinizin acil bakıma mı ihtiyacı var… Tüm saydığımız sıkıntılarınız veya hayalleriniz artık Halkbank ile geride kalacak. Kara gün dostu Halkbank birbirinden uygun ihtiyaç kredileri ile yanınızda. Maaş müşterilerimiz özellikle size özel faiz oranlarını kaçırmayın.

Gelen Aramalar: kredi için gerekli evraklar halkbankEtiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın