Halkbank Dost Kredi Başvuru Koşulları

/ 19 Şubat 2018 / 52 views / yorumsuz
Halkbank Dost Kredi Başvuru Koşulları

Gelişen teknoloji ile birlikte hem ihtiyaçlar, ihtiyaçlara paralel olarak da harcamalar gün be gün artmaktadır. Kişiler bayram, yaz tatili, sevgililer günü vs. ihtiyaçlarına göre ekstra paraya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu bağlamda da bankalar kullanıcılarına uygun olarak kredi imkânları sunmaktadırlar. İşte bu noktada Halkbank kullanıcılarının imdadına yetişecek olan yepyeni bir kampanya ile karşınızda. Halkbank dost kredi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına oldukça düşük faiz oranları ve yüksek vadeler ile cevap vermektedir.

Halkbank Dost Kredi Nedir?

Halkbank dost kredi, kullanıcılarına özel olarak tasarlamış olduğu bir ihtiyaç kredisi türüdür. Kişiler acil ihtiyaçlarına kısa süre içerisinde sahip olacakları Halkbank dost kredi ile çözüm bulacaklardır.

Halkbank Dost Kredi Başvuru

Halkbank’ın müşterilerine uygun olarak tasarlamış olduğu dost kredisine başvurmak isterseniz, SMS yolu ile ya da en yakın Halkbank şubesine giderek kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden müşteri temsilcinize bağlanarak hem kampanya hakkında detaylı bilgi alabilir, hem de kısa süre de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Dost Kredi Başvuru Koşulları

İster ihtiyaç, ister mortgage kredisi olsun her bankanın mutlaka kredi başvuruları için belirli şartları bulunmaktadır. Halkbank dost kredisi için de bu şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Öncelikle on sekiz yaş ve üzeri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Daha sonra ise belirli bir gelir durumunuz bulunmalı ve diğer bankalar ile olan geçmişiniz temiz ve kredi notunuz ise bankanızın taleplerine uygun düzeyde bulunmalıdır. Bu şartların tamamını olumlu olarak sağlamanız halinde kısa süre içerisinde Halkbank dost kredi sahibi olabilirsiniz.

Halkbank Dost Kredi Faiz Oranı ve Vadeleri

Halkbank üzerinden almak istediğiniz ve bir ihtiyaç kredisi türü olan dost kredisi 1 – 36 ay vadeler ile banka müşterilerine verilmektedir. Ayrıca faiz oranı ise en azami miktarlara kadar çekilmiştir. 50 bin TL’ye kadar alabileceğiniz kredinizin faiz oranı ise sadece % 1,35 olarak belirlenmiştir. Kredi alma işlemleri sırasında banka sizlerden herhangi bir dosya masrafı talep etmemektedir. Bu kadar uygun şartlar altında sizler de kolay başvuru imkânları ile Halkbank dost kredi sahibi olabilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.