Halkbank ile Tüm Bankalara Olan Borçlarınızı Kapatın

/ 2 Temmuz 2017 / 718 views / 7 Yorum
Halkbank ile Tüm Bankalara Olan Borçlarınızı Kapatın

Halkbank Dost Kredi ile tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak borçlarınızı tek bir bankada birleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Halkbank tarafından duyurulan güncel Borç Transfer Kredisi Kampanyası’nda uygun koşullar ve düşük faiz  oranları ile diğer tüm bankalara olan İhtiyaç Kredisi / Tüketici Kredisi, Konut Kredisi ve Kredi Kartı Borçlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Üstelik 48 aya varan vadelerle.

Bankalara olan borçlarınızdan yoruldunuz, her ay taksit ödemekten sıkıldınız mı? Ya da her ay kredi kartlarınızın asgari ödemelerini ödeyerek borçlarınızı sürekli ertelemek canınızı mı sıkıyor? Her ay farklı bankalara olan borçlarınızı takip etmek sizi yoruyor mu? Daha önce kullanmış olduğunuz Konut Kredisi’nin faizi yüksekti ve daha uygun koşullarla yeniden yapılandırmak mı istiyorsunuz? Kredilerinizin taksitlerini düşürmek, daha düşük taksitlerle bütçenizi zorlamadan ödemek mi istiyorsunuz? İşte tüm bu sorularınızın yanıtı Halkbank Dost Kredi’de evet.. Yani Dost Kredi tüm bu dileklerinizi gerçekleştirme fırsatını size sunuyor.

Halkbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası 2 farklı seçenek halinde hazırlanmış.. Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile diğer tüm bankalara olan İhtiyaç Kredisi ve Kredi Kartı Borçlarınızı Transfer edebiliyorsunuz, tüm borçlarınızı uygun koşullarla 48 aya varan vadelerle yeniden yapılandırabiliyorsunuz. Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi bünyesinde borç transferlerinizi aylık % 1,20 ‘den başlayan faiz oranları ile Masrafsız olarak yapabiliyorsunuz. Kampanyada yıllık kredi maliyet oranı ise % 18,72. Bu oran şu an kullanımda olan en uygun koşullar.

Halkbank Dost Konut Kredisi Kampanyası’nda ise daha önce başka bankalardan kullanmış olduğunuz Konut Kredileri’ni uygun koşullarla Halkbank’a transfer edebiliyorsunuz. Konut Kredileri’nizin aylık taksitlerinizi düşürmek ya da daha uygun kredi koşulları ile yenilemek için tercih edebileceğiniz Halkbank Dost Konut Kredisi faiz oranları 120 ay vadede aylık % 1,09 ve 180 ayda ise aylık yüzde 1,11 olarak belirlenmiş.. Devam etmekte olan Konut Kredi’nizi bu kampanya ile Halkbank’a transfer etmeniz halinde kredi vadenizi uzatarak taksitlerinizin önemli ölçüde düşmesini sağlayabilirsiniz.

Halkbank’ın tüm İhtiyaç Kredisi, Kredi Kartı ve Konut Kredisi banka borçları için Borç Transfer Kredisi olanağı sağladığı Dost Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Dost Kredi hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Halkbank ile Tüm Bankalara Olan Borçlarınızı Kapatın (7 Yorum)

  1. Ben eski halkbanklıyım emekli maaşımı tekrar halk banka alırsam borç transfer kredisi kullanabilirmiyim.lütfen cevap yazın

  2. Eski bir halkbanklı olarak emekli maaşımı taşır isem borç transfer kredisi kullanabilirmiyim.

  3. Ben kullanabilirmiyim bilmiyorum cep telim.0532 273 28 ** ararsanız sevinirim.

  4. Merhaba bana kredi kartı lazım bana yardımcı olabilirmisiniz053149180**

  5. Bana 35bin tl kredi lazim aylik 1600tl ödeyyebilirim diyer bankalara borcum oldugumdan zorlanma yaşıyorum bu yüzden tek kredi alabilirmiyim

  6. Merhaba Serdar Bey;

    Şu anki kredi notunuzu ve gecikmede olan kredi taksitiniz olup olmadığını yazar mısınız?

  7. Iki yetim maasi aliyorum ziraattan suan kiredi odemem var borc transfer yaptirabilirmiyim maasimi halk bankasina tasimak isterim