Halkbank Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Halkbank emeklisini ve özel sektör çalışanlarını unutmayarak kamu çalışanlarına da jestler yapmaya devam etmektedir. Kamu çalışanlarını da ihmal etmeden sergilediği bu kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi paketi sayesinde kurum ve kuruluşlarda çalışanların bu krediden faydalanmasını sağlamaktadır. Uygun ödeme şartlarıyla memnuniyette kendine özgün fonksiyonlarıyla müşteriyi son derece tatmin eden seçenekler sunmaktadır. HALKBANK kamuda çalışan her bireyin bu fırsatlardan yararlanmasını sağlamakta onların zor günlerine ışık hızıyla yetişmektedir.

kamu-calisanlarina-halkbanktan-kredi.jpg

Kamu Çalışanına İhtiyaç Kredisi Nedir?

Uygun ödeme koşulları ve avantajlı faiz oranları ile Halkbank ihtiyaçların kolaylıkla sağlanmasına yön verir. İster masraflı ve ister masrafsız olmak üzere bütçeniz zora sokulmadan geri ödeme planını oluşturmak mümkündür.

50 bin tl ‘lik alınan krediyi 48 ay vadeli ödeme planıyla geri ödenebilmektedir. Masrafsız ödeme planı seçilirse şayet faiz oranı yüzde 1.19 olacak şekilde taksit tutarı ise 1.446tl ye karşılık gelir. Ayrıca yıllık maliyet oranı ise yüzde 18.5480 olmaktadır. Şayet masraflı ise tahsis ücreti 262.50tl olmakla beraber aylık faiz oranı yüzde 1.13 ‘tür. Aylık taksit tutarı ise 1.424tl’ye karşılık gelir. Ayrıca yıllık maliyet oranı ise yüzde 17.8815 olur.

Kamu çalışanlarının bu krediden faydalanma şartları ise;

Yıllık maliyet oranı, faiz, tahsis ücreti ve vergileri içerir.

BSMV vergisi bulunmaktadır.

35 yaşındaki erkek için sigorta primi 156tl’dir.

Bankadan kredili mevduat hesabı ve hayat sigortası yaptırmak isteyen kişiler için faiz oranları hesaplanmıştır.

Halkbank gerektiği zaman kampanya şartlarında değişiklik yapabilmektedir.

sms-ile-kredi-basvurusu.png

Sms Yoluyla Başvuru İmkanı

Bu krediden faydalanabilmek için teknolojinin sınırsız etkisinden yararlanabilir ve sms yoluyla kredi başvurusu yapılabilmektedir. Cep telefonundan sms kısmına girerek TC kimlik numarası ve KAMU ÇALIŞANLARINA İHTİYAÇ KREDİSİ, miktarını ve maaş bilgisi yazılarak 3401’e gönderilerek başvuru yapılabilmektedir.

HALKBANK sms ile başvurulduktan sonra sistemden kişinin verilerine ulaşılarak sorgulama yapılır. En geç bir gün içerisinde olumlu ya da olumsuz bilgilendirilme gönderilir. Bu kaliteli hizmet doğrultusunda birey ihtiyaç kredisi durumunu sorgulayabilir. Bir başka usul ise gerekli belgeler ile en yakın Halkbank şubesine gidilerek işlemler kolaylıkla halledilir.

Bir kamu çalışanı olarak şayet ihtiyacınız var ise siz de Halkbank şubesine giderek bu muazzam kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Halkbank’ın bu yönde müşterilere ne denli değer verdiği görülmektedir ki her kesimden tüm müşterileri memnun ederek onların ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur bir nevi onların maddi sıkıntılarının çözümlenmesine sebebiyet verir. Tüm maddi sıkıntılarınızın ihtiyaçlarınız doğrultusunda HALKBANK sayesinde çözüme kavuşacağını ve rahata ereceğinizi söylemek doğru olur. Üstelik işlemler hızlı ve istediğiniz ödeme planları dahilinde gerçekleşerek olumlu sonuçlarla karşı karşıya kalmanız büyük olası. Ayrıca, kamu çalışanı olarak avantajlı paketten yararlanarak kendi ihtiyaçlarınızı avantajlı hale getirmeniz mümkündür hem de sadece birkaç küçük adımı takip ederek.
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın