Halkbank'tan Esnafa Özel Kredi Kartı; ParafEsnaf

/ 19 Haziran 2018 / 234 views / yorumsuz
Halkbank'tan Esnafa Özel Kredi Kartı; ParafEsnaf

Halkbank, esnafa özel geliştirdiği ticari kredi kartı Paraf Esnaf’ı hizmete sundu. Halkbank’tan yapılan açıklamaya göre, kurulduğu günden bu yana sağladığı özel desteklerle esnaf ve sanatkarın yanında olan Halkbank, şimdi de esnafa özel geliştirdiği ticari kredi kartı Paraf Esnaf’ı hizmete sundu.
Esnaf ve sanatkarlar, 50 bin TL’ye kadar limitli Paraf Esnaf ile nakit akışlarını düzenleyip tedarikçi firma limit özelliği sayesinde de mal ve hizmet alımlarında çalıştıkları tedarikçilerden avantajlar sağlayabilecek.

– “Esnaf nakit akışını Paraf Esnaf’la düzenleyecek”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Paraf Esnaf’ın diğer ticari kartlardan farklı olarak, esnafa özel olarak geliştirildiğine dikkati çekerek, “Halkbank olarak 80 yıldır esnaf ve sanatkarlarımıza verdiğimiz desteklere bir yenisini daha ekliyor ve Paraf Esnaf ile bir üst aşamaya taşıyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımızın tüm ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmelerine yönelik olarak sunmuş olduğumuz Paraf Esnaf’ın birçok özelliği var. Esnaf ve sanatkarlarımız, Paraf Esnaf’la yaptıkları işlemleri peşin, eşit taksitli veya esnek vade ve tutarlarda gerçekleştirebilecek, ayrıca Paraf Esnaf ile yapacakları işlemler karşılığında ParafPara da kazanabilecekler.” değerlendirmesinde bulundu.
Halkbank’ın yenilikçi yaklaşımıyla geliştirilen Paraf Esnaf kart ile esnafın, nakit akışını daha rahat düzenleyebileceğini belirten Arslan, sektörde bir ilk olan “limit geçişkenliği” özelliğiyle esnaf ve sanatkarlara Paraf Esnaf limitini istediği gibi kullanma imkanı verdiklerini aktardı.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’ın Açıklamaları:

“Esnafımız, tedarikçi firma limitinin yetersiz kalması durumunda Paraf Esnaf kartın genel limitinden de kullanım yapabilme seçeneğine sahip olacak, ayrıca nakit ihtiyacı olduğunda nakit avans özelliği sayesinde de ihtiyacını karşılayabilecektir. Ayrıca, kredi hesaplarına tanımlanan Paraf Esnaf kart ile acil nakit ihtiyaçlarını tüm Halkbank ATM’leri aracılığıyla kredili mevduat hesaplarından da kolaylıkla çekebilecektir. Tüm bu özellikleriyle ayrıcalıklı bir ticari kart olan Paraf Esnaf’ın büyük ilgi göreceğine inanıyoruz.”

Esnafın gücüne güç katan kart; Paraf Esnaf!

Kurulduğu günden beri esnafın yanında olan Halkbank, şimdi de Paraf Esnaf ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor, yükünüzü hafifletiyor.
Siz de Paraf Esnaf ile mal ve hizmet alımlarında taksitli ve vadeli işlem yapabilir, çek ve senet işlemlerini kart üzerinden gerçekleştirerek nakit akışınızı düzenleyebilir, ana bayii limit özelliği sayesinde çalıştığınız tedarikçilerden avantajlar sağlayabilirsiniz.
Üstelik nakit ihtiyacınız durumunda Paraf Esnaf kartınızı Dost Hesabınız ile birleştirerek tüm Halkbank ATM’lerinden kolaylıkla nakit çekebilir, sizin için hazırladığımız birçok ürün özelliği, indirimli hizmetler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Çünkü esnaf ister, Halkbank yapar.
Paraf Esnaf ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz.
 

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.