Halkbank'tan KOBİ'lere İstihdam Destek Kredisi Fırsatı

/ 11 Şubat 2018 / 67 views / yorumsuz
Halkbank'tan KOBİ'lere İstihdam Destek Kredisi Fırsatı

Halkbank’tan istihdam seferberliğine katkıda bulunmak için KOBİ’lere 60 ay vade imkânı ile 2.000.000 TL’ye varan İndirimli Faiz Oranlı Kredi fırsatı! Üstelik 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem avantajıyla.
Kredinin Özellikleri
Kredi Limiti: Azami 2.000.000 TL
Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli veya Dönemsel Taksitli (3 ya da 6 ayda bir ödemeli)
Kredi Vadesi: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam 60 aya varan vade
* İstihdam edilen personelin şehit yakını (eşi, çocuğu, anne veya babası), gazi olması durumunda krediye uygulanacak faiz indirimi en üst orandan uygulanacaktır.
ÜCRETSİZ SUNULACAK ÜRÜN VE HİZMETLER
1. İstihdam Masraf Paketi
Krediden faydalanacak KOBİ’lere detayları aşağıda yer alan İstihdam Masraf Paketi 6 boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır.

İstihdam Masraf Paketi ile paket periyodu içinde yapacağınız her işlem için ayrı ayrı ücret ödemeden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Tarife kapsamında ki işlemler, müşteri bazında ve sadece tanım yapılan hesapları üzerinden yapılması halinde ücretsiz olacaktır. Müşterinin diğer hesaplarında yapacağı işlemler Banka tarafından ilan edilmiş standart komisyon tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
Müşteri tarafından Tarife iptal edilir ise, kalan ücretsiz işlem hakları karşılığı bir tutar müşteriye iade edilmez. Müşteri, Tarifesi kapsamındaki tüm haklarından feragat etmiş sayılır.
İlgili ay içerisinde kullanılmayan işlem ve haklar bir sonraki aya devredilememektedir.
2. İstihdama Ferdi Kaza Sigortası
İstihdam edilen personele Bankamızca ücretsiz olarak 1 yıllık ferdi kaza sigortası yapılacaktır.

KREDİNİN ŞARTLARI
KOBİ İstihdam Destek Kredisi’nden yararlanabilmek için;
İstihdam edilecek personel işletmede son 12 ay içinde istihdam edilmemiş olmalıdır.
İşletmede tam zamanlı olarak çalışacak yeni eleman istihdamı olmalıdır.
Emekli, yabancı uyruklular, işletme sahibi veya ortakları ile bunların anne, baba, kardeş ve çocuklarının istihdamı krediye konu olamaz.
İstihdam edilecek elemanların en fazla firmanın kredi başvuru tarihinden önceki son 1 ay içinde istihdam edilmiş olması gerekmektedir.
Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
KOBİ’lere destek kredisinden faydalanmak için en yakın Halkbank şubesine gitmek yeterli olacaktır. Bankada KOBİ destek kredisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.