Hande Erçel’den Kardeşi Evliliğe İlk Adımını Attı

/ 27 Mart 2018 / 2.273 views / yorumsuz
Hande Erçel’den Kardeşi Evliliğe İlk Adımını Attı

Hande Erçel’den Kardeşi Evliliğe İlk Adımını Attı

İlk defa Kanal D televizyonunda yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde oynadığı rol ile barol oynamaya ve tanınmaya başlayan  Hande Erçel bilindiği üzere bir süredir ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç ile beraber.

Merve Boloğur yaptığı evliliği bittikten kısa bir süre Hande Erçel ile beraber olmaya başlayan Murat Dalkılıç bu beraber ile de adından söz ettiriyor.

Kendilerinin evlenip evlenmeyeceği merak konusu olur iken  ablası Hande Erçel’den önce davranarak evliliğe ilk adımını attı.

Nişana Katılanlar ve Nişandan Öne Çıkan Detaylar 

Kendisi ise ablasının nişan töreninde çekilen ve kendisinin çok özel anların fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.Ablası beyaz bir elbise giydiği nişan töreninde damat adayının neşesi ve mutluluğu  tüm fotoğraflara yansımış durumdaydı.

Aile arasında yapılan nişan töreninde üçlünün komik fotoğrafları ise yüzlerde gülümseye sebep olurken ablası Gamze Erçel’in de kendisi kadar güzel olduğu gözlerden kaçmadı.

Çiftin fotoğraflarda birbirine çok aşık halleri gözlerden kaçmazken Hande Erçel çok anlardan birisinin fotografını siyah beyaz olarak yayınlamıştı.

Nişana özel olarak hazırlanan özel ürünler ve nişan çiçeği ise büyük bir zarefet örneği olarak göze çarpıyordu. Aile ve nişanlanan çiftin bu çok özel günün her anını ölümsüzleştirmek istediği fotoğrafa yansıyanlardan çok bariz bir biçimde görülebiliyordu.

Bu çok özel karelerde dikkat çeken en önemli detay ise Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın ortak bir fotoğrafı olmamasıydı.

Hande Erçel Kimdir?

Hande Erçel 24 Kasım 1993 Bandırma doğumlu. Kendisinin okumaya halen devam ettiği okul ise  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi. Geleneksel Türk Sanatları bölümüdür.

Şu ana kadar Güneşin Kızları dışında oynadığı diziler ise Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci, Tatar Ramazan, Hayat Ağacı, Çalıkuşu, Çılgın Dersane Üniversitede isimli eserlerdir.

Oyunculuk dışında modellikte yapan Hande Erçel 2017 yılında Aras Bulut İynemli ile Defocto ve 2016 yılında L’Oréal Paris reklamlarında oynamıştır.

1.75 cm boyunda olan oyuncu güzelliğini de tescillemiş durumdadır ve kendisi Azerbeycan’da yapılan bir yarışmada ülkemize ikincilik kazandırmıştır. Ayrıca kendisi  Miss Civilization of Turkey yarışmasının 2012 yılı birincisidir.

 

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.