HSBC Advantage Kredi Kartları

HSBC Advantage Kredi Kartları
HSBC müşterilerine birçok cazip kredi imkânları sunarken aynı zamanda avantajlı kredi kartları ile de müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir. HSBC Advantage anında onaylanan kredi kartı seçenekleri ile artık hem alışverişleriniz daha hızlı ve daha eğlenceli hale gelirken nakit ihtiyacınız da ortadan kalkmaktadır.

hsbc-advantage.jpg

HSBC Advantage Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

HSBC Bankası Advantage kredi kartı seçeneklerini müşterilerinin arz ve taleplerine göre çeşitlendirerek her talebe yönelik imkânları farklı seçenekleri ile siz müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca hsbc advantage kampanya seçenekleri ile kredi kartınız artık tüm maddi ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

HSBC Advantage Classic Kart

Hem yurt içi hem de yurt dışı alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Advantage Classic Kart, sizlere birçok imkân sağlamaktadır.

  • Advantage Classic kart sayesinde alışverişlerinizi isterseniz tek çekim isterseniz bankanın sağladığı taksit imkânları ile yapabilirsiniz.
  • Yurt içindeki tüm HSBC bankamatiklerinden nakit avans çekebileceğiniz gibi diğer bankaların bankamatiklerinden de kartınız kullanarak ödeme yapabilir ya da nakit avans ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • İsteğiniz doğrultusunda ek kart talebinde bulunduğunuzda HSBC size hiçbir şart talep etmeden istediğiniz sayıda ek kart çıkartmaktadır.
  • Advantage Classic kartınız ile yaptığınız alışverişleriniz ile biriken puanlarınızı nakit puan ya da tatil puanı olarak değerlendirebilirsiniz.

HSBC-Kredi-Karti-basvurusu.jpg

HSBC Advantage Platinum Kart

Uçuşlarınızda sizlere büyük kolaylıklar ve cazip fırsatlar sağlayacak olan Advantage Platinum kartınız ile artık uçuşlarınız hem daha kaliteli hem de daha ekonomik hale gelmektedir.

  • Uçuş biletlerinizi Advantage Platinum kartınız ile aldığınızda adınıza yapılan ferdi kaza sigortası sayesinde seyahatinizin 90 günü boyunca tüm kaza risklerine karşı teminat garantisi hakkınız olmaktadır. Böylece ölüm, yaralanma ve sakatlanma gibi durumlarda 50.000 USD kadar ferdi kaza sigortası; 10.000 USD kadar ise tedavi masrafları ödeneği hakkınız bulunmaktadır.
  • Advantage Platinum katınız ile aldığınız Uçuşlar sırasında size bagaj kaybı ve bagaj gecikmesi gibi problemler ile karşılaştığınız takdirde bagaj kaybı için 500 USD, bagaj gecikmesi için ise 100 USD sigorta imkânı sağlanmaktadır.
  • Ayrıca kart sahiplerine birçok gezi, sağlık, tur, restoran ve benzeri gibi yerlerde ayrıcalıklı fırsatlar sağlanmaktadır.

HSBC Advantage Gold Kart

Sizin için birçok ayrıcalık ile donatılmış olan HSBC Advantage Gold kart, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

  • Taksitli alışveriş ve nakit avans imkânı sunan Advantage Gold kart, aynı zamanda alışverişlerinizde biriktirmiş olduğunuz puanları nakit puan ya da tatil puanı olarak advantage üye işyerleri kapsamında kullanarak sizlere bedava alışveriş ve tatil imkânı sunmaktadır.
  • Hiçbir koşul aranmaksızın istediğiniz sayıda kartınıza ek kart çıkarttırma imkânınız bulunmaktadır.
  • Advantage Gold kartınız kaybolursa ya da çalınırsa “KayıpÇalıntı ve Alışveriş Teminatı” kapsamında ücretsiz olarak kartınızı yenileyebilir ve nakit avans hizmeti alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir