HSBC Aktif Hesap Nedir?

HSBC Aktif Hesap Nedir?

Bankalar arasında adını duyurmayı başaran ve her geçen gün yeni hizmetleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam eden HSBC, sunmuş olduğu aktif hesap hizmeti ile müşterilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor. HSBC aktif hesap, her iş günü içerisinde saat 13.00’da o gün içerisinde yapılan ödemeleri ve hesaba giriş yapan tutarları karşılaştırarak çalışan bir sistemdir. Bu sisteme sayesinde artık tüm işlemler kolay bir şekilde yapılmaktadır. Böylece o gün içerisinde toplam alt limit ve borç tutarı belirlenen toplamın üzerinde ise, aktif hesap kalan tutar kadar borç satar. Fakat hesaptaki tutar ve alt limit belirlenen limitin altında ise ve hesapta fon bulunuyorsa, ikisi arasındaki fark tutarı kadar fon bozdurulur. Üstelik o gün içerisinde ödenecek olan ödemelerin toplamı kadar hesap üzerine bloke konulur ve ödemelerin g-eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Böylece hayatı kolaylaştıran özelliği sayesinde o ün içerisinde saat 13.00’da gerçekleştirilen fon alım satım işleri sayesinde artık fon bozumu kolay bir şekilde yapılmaktadır. Fakat saat 13.00’dan sonraya kalan işlemlere ertesi gün otomatik olarak fon satımı yapılır. Ayrıca aynı gün içerisinde fon almak isteyen herkes HSBC Bank Bireysel Internet Bankacılığı www.hsbc.com.tr, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111 veya HSBC Bank ATM’lerinden kolay bir şekilde fon alımı yapabilme fırsatına sahiptir. Üstelik tüm fon alım ve satım işlemlerini 7/24 istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz aktif hesapta belirlenen Advance müşteriler için 1000 TL ve HSBC Premier müşteriler için 1500 TL alt limitini ihtiyaçlarınız doğrultusunda artırabilirsiniz.

Aktif Hesaba Nasıl Başvurabiliriz?

      İnsanların hayatını kolaylaştırıcı özelliği sayesinde fon alım işlerinin kısa sürede gerçekleşmesine yardımcı olan HSBC aktif hesap hizmeti sayesinde artık ister gün içerisinde isterseniz bir sonraki gün içinde fon alımı yapabilirsiniz. Fon alımı yapmak için tek yapmanız gereken başvuruda bulunmak olacaktır. Başvuru için size sunulan seçeneklerden istediğinizi kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı veya En Yakın Şubemize başvurarak HSBC aktif hesap hizmetinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Başvurunuza cevap en kısa sürede verildiği için artık başvuru sonucu için günlerce bekleme derdiniz sona ermiştir. Ayrıca HSBC aktif hesap hakkında daha fazla bilgi almak veya merak ettiğiniz soruları sormak için sizlere kesintisiz hizmet veren HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’i arayarak aktif hesap hakkında istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir