HSBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

HSBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Müşterileri için birçok ayrıcalık ve kolaylıklar sağlayan HSBC bankası müşterilerine ihtiyaç kredisi imkânı da sunmaktadır.  HSBC bankası aynı zamanda sorgusuz sualsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

HSBC İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi, HSBC bankasının müşterilerine evlilik, düğün, çeyiz, tatil, beyaz eşya gibi ve daha birçok akla gelebilecek her ihtiyaçta finans desteği vermek için sağladığı kredi imkânıdır.

HSBC ihtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın HSBC şubesine giderek ayrıntılı bilgi alabilir ve kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Aynı zamanda HSBC internet bankacılığı ile de kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabileceğiniz gibi HSBC kredisi başvurusu cepten özelliğinizi de kullanarak mobil internet bankacılığı şubesini kullanabilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

HSBC ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapacağınız zaman HSBC Bankasına mutlaka;

  • Kimlik belgenizin fotokopisini,
  • Gelirinizi belgelemek üzere işçiyseniz maaş bordronuzu, serbest meslek çalışanı iseniz vergi levhanızı,
  • Eğer serbest meslekte çalışıyor seniz ya da işletme sahibi iseniz ticaret sicil gazetesini,
  • Son bir aya ait adınıza düzenlenmiş doğalgaz, elektrik ya da su faturasını
  • Ve son olarak da son döneme ait SSK bildirge belgesini hazırlamanız gerekmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

HSBC müşteri için ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyerek her müşterisine uygun olan kredi imkânını sağlamaktadır. Her ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları ise farklılık gösterebilmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

  • Premier ve Advance Sigortalı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

6 ay ile 48 aya kadar vade imkânı sunulan Premier ve Advance sigortalı ihtiyaç kredisi çeken müşterilere 6-24 ay vadede %1,32 oranında 36 ve 48 ay vadede ise %1,37 oranında faiz oranı uygulanmaktadır.

  • Premier ve Advance Sigortasız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sigorta dahil olmayan HSBC Premier ve Advance sigortasız ihtiyaç kredisinde 24 ay vadeye kadar %1,35 faiz oranı uygulanırken 24 ay ile 48 ay vade imkânına %1,40 faiz oranı uygulanmaktadır.

  • Sigortalı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sigortalı ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde HSBC ihtiyaç kredisi çeken müşterilere 24 ay vadeye kadar %1,43 oranında faiz; 24 ay ile 48 ay vadeye ise %1,48 oranında faiz uygulanmaktadır.

  • Sigortasız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sigorta dahilinde olmadığı için daha yüksek faiz oranı uygulanan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 24 aya kadar %1,46 faiz oranı, 24 ile 48 ay vade için ise %1,51 oranında faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca HSBC kredi notu düşüklere kredi imkânı sunan bankalardan birisidir.

— * —

Sitemizdeki tüm HSCB Bank Kredileri ‘ni incelemek için BURAYA da göz atabilirsiniz.

— * —

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir