HSBC Mortgage Kredisi Faiz Oranları

HSBC Mortgage Kredisi Faiz Oranları

Herkesin hayallerinde yer eden güzel, geniş ve ferah eve sahip olabilmeniz için HSBC tarafından size çok avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. HSBC Mortgage Kredisi de bu fırsatlardan biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Mortgage kredisi nedir, nasıl çekilir ve avantajları nelerdir merak ediyorsanız bütün detayları sizin için paylaşıyoruz.

HSBC Mortgage Kredisi Faiz Oranları

Hayalinizdeki eve kavuşmanız için en cazip kredi türlerinden biri olan HSBC Mortgage Kredisi, cazip faiz oranları ile karşınıza çıkmaktadır. %1,5’lik faiz oranına sahip olan HSBC Mortgage Kredisi, tamamlanmış ya da henüz yapım aşamasında olan evi satın alabilmeniz için en uygun kredi koşullarını size sunmaktadır.

HSBC Mortgage Kredisi Çekme Koşulları

HSBC Mortgage Kredisine sahip olmak için banka tarafından istenen bilgi ve belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet
  • Alınmak istenen konutun kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu ile inşaat ruhsatı fotokopileri veya yapı kullanım izin belgesi
  • İkametgah belgesi
  • Gelir belgesi – maaş bordrosu
  • Konut sigortası yaptırılması zorunludur

HSBC Mortgage Kredisi Avantajları

Düşük faiz oranları ile size sunulmakta olan HSBC Mortgage Kredisi, 6 aydan 120 aya kadar vade imkanını size sunmaktadır. Üstelik vade süresi ne kadar uzarsa uzasın kredinin faiz oranı sabit kalmaktadır. Satın alınmak istenen evin ekspertiz değerinin %80’lik kısmı kredi olarak kullanılabilmektedir. Kredinin bir diğer avantajı ise kefil şartı aranmamasıdır. Üstelik erken ödeme, otomatik ödeme ya da ara ödeme gibi imkanlardan da yararlanmanızı sağlamaktadır. Tek seferde ve de düşük tutardaki sigorta prim ödemesi avantajından da kredi vadesi boyunca yararlanmanız mümkün olmaktadır. Üzerinde düşünülmüş birçok farklı fırsatı önünüze koymakta olan HSBC Mortgage Kredisi, belki de uzun yıllardır hayalini kurmuş olduğunuz eve en kısa süre içinde sahip olmanızı sağlayacaktır.

HSBC Mortgage Kredisi Nasıl Çekilir?

HSBC Mortgage Kredisine başvuru yapmak oldukça kolaydır. Dilerseniz size en yakın HSBC şubesine gidebilir, HSBC kredileri arasında yer alan mortgage kredisine kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Şubede size yardımcı olacak olan bireysel müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak kredi için gerekli olan formu doldurabilir, banka tarafından sizden istenen belgeler sayesinde pratik bir şekilde krediye başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. HSBC Mortgage Kredisine bankanın internet sitesinden başvuru yapmak da mümkündür. Sitede ilgili krediyi aratarak ekranda çıkan krediye hemen başvur butonuna tıklamanız ve gerekli bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir