HSBC Premier Kredi Kartı

HSBC Premier Kredi Kartı

HSBC Bankası müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerinin üzerinde kredi kartı imkânları sunmak için farklı özellikler taşıyan kredi kartları oluşturmuştur. Bu kredi kartlarından birisi de kullanıcılarına devasa imkânlar ve fırsatlar sunan HSBC Premier kredi kartı olmaktadır. Birçok özelliği olan bu kartın özelliklerinin başında müşterilerine biriktirdikleri HSBC puan uçak bileti milleri ile bedava uçuş imkânı sunmasıdır.

HSBC Premier Kredi Kartının Devasa Özelikleri

Özel bir tasarım kredi kartı olan HSBC Premier kredi kartı; hediyeleri, indirimleri ve bedavaları ile sizi mutlu etmek için üretilen bir kredi kartı olması bu kartın özelliklerinden sadece bir tanesi olmaktadır.

  • Öncelikle limit problemi olmayan HSBC Premier kart limiti sorunu yaşamayacağınız prestijli bir kredi kartıdır.
  • Tüm HSBC Advantage kuruluşlarında Premier karta özel taksitli satış imkânı sunulmaktadır.
  • Asıl ve ek kart çıkartırken ek bir ücret ödemenize gerek olmamaktadır.
  • Temassız ödeme özelliği ile yapacağınız alışverişlerde artık ödeme süresiniz daha kısa bir zaman dilimine düşecektir.
  • Yurtiçi alışverişlerinizde tek çekim ödeme yaptığınızda bile 6 taksit imkânınız bulunmakla birlikte yurt dışında otel ve restoran gibi harcamalarınızda ise Premier kart size %10 indirim imkânı sunmaktadır.
  • Ayrıca Premier kart sahiplerine İstanbul Atatürk Havalimanı’na otopark ücreti %50 indirimli olmaktadır.

Bol Bol Gezdiren ve Uçuran Kart

HSBC Premier Kart sahipleri her uçak bileti ve akaryakıt alışverişlerinde bol bol Premier Miles puanı kazanmaktadır böylece Premier kart sahipleri biriktirdikleri Premier Miles puanları ile bedava uçak bileti ve akaryakıt alma hakkı kazanmaktadır. Bununla birlikte AVIS’ten araç kiralayan Premier kart sahiplerine Premier kart %50’ye varan indirim imkânı sunmaktadır. Eğer Premier Kredi Kartınız var ise artık uçuşlarınız ve seyahatleriniz kısıtlı olmayacak.

Alışverişleriniz ve Tatilleriniz Bedavaya Gelsin

HSBC Premier Kart sahibi iseniz tek çekim ya da taksitli ayrım yapılmaksızın Advantage üye işyerlerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizde kartınıza Nakit Puan eklenmektedir. Biriken nakit puanlarınızı isterseniz bedava alışveriş yaparak isterseniz tatilinizde kullanarak dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Böylece doyasıya alışveriş yapabilir ve en iyi otellerde tatilinizi ekonomik bir şekilde Premier Kart ile yapabilirsiniz.

Premier Miles İle Sürekli Uçun

Premier kartın uçuş kartı olan HSBC Premier Miles ile uçak bileti ile artık ister yurtiçi ister yurt dışı dilediğiniz daha ekonomik bir şekilde hem de ekonomi sınıfı yerine Business sınıfında uçabilirsiniz. Biriktirdiğiniz Miles puanlar ile uçuşlarınız bedavaya gelirken uçuşlarınıza yetmeyen Miles Puanlarınızın kalan kısmını kartınız ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir