ING Bank Bayram Kredisine Kimler Başvurabilir?

Bankalar her geçen gün birbirinden avantajlı ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Tüketicilerin talepleri doğrultusunda adımlar atılmakta ve her bütçeye uygun imkanlar tanınmaktadır. Bu noktada en kapsamlı hizmet veren bankalar arasında ing bank ihtiyaç kredisi başvurusu yer almaktadır. İçeriğimizde ing bank ihtiyaç kredisi detayları ve ing bank kredi kartı başvurusu yer alacak.

ing-bank-bayram-kredisi.jpg

ING Bank Bayram Kredisi

Ing Bank, Kurban Bayramı’na özel olarak kredi kampanyası düzenlemiştir. 18 aya kadar vade fırsatıyla yüzde 0.88 faiz uygulaması yapılmaktadır. Tüketiciden sadece 88 TL tutarında dosya masrafı talep edilmektedir.

bayram-kredisi-veren-bankalar.jpg

3.000 TL ile bayram ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için 12 ve 18 ay vade seçeneği sunulmaktadır. 12 ay vadeyle kredi talebinde bulunan tüketici aylık 267 TL taksit ödemesi gerçekleştirecektir. 12 ay vade seçeneği ile kredi talebinde bulunan tüketici vade süresi boyunca toplam 3.318 TL taksit ödemesi gerçekleştirecektir. 18 ay vadeyle kredi sahibi olan kişi ise aylık 184 TL taksit ödemesi yapacaktır. 18 ay boyunca bankaya ödenecek toplam tutar ise masraflar ile birlikte 3418 TL’dir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Ing Bank, bütün bütçelere yanıt verecek nitelikte ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Üstelik banka şuanda krediyi şimdi kullanarak ödemeye 2018’de başlama fırsatı sunmaktadır. Tüketicilerin ihtiyaçlarını ertelememesi adına bu kampanya şuanda mevcuttur. Üstelik banka bu noktada müşterinin kredi notunu göz önünde bulundurarak faiz oranı belirlemektedir.

ing-bank-ihtiyac-kredisi.jpg

3 aydan 48 aya kadar vade seçeneğiyle ihtiyaç kredileri sağlanmaktadır. 4 ay erteleme imkanı ise sadece 48 ay vade ile kredi çeken tüketiciler için geçerli olmaktadır.

İng bank ihtiyaç kredisi başvurusu sms kanalıyla da gerçekleştirilebilmektedir. Kredi yazarak T.C. kimlik numarası 2205’e gönderilerek ING bank kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi talebi alındıktan sonra kısa bir süre içerisinde tüketiciye kredi onayı verilip verilmediği bildirilir.

Kredi onayı alan müşteri bankaya aşağıdaki evraklarla başvurmalıdır;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, sürücü belgesi veya pasaport, ikametgah belgesi ve resmi gelir belgesi. Gerekli durumlarda banka ek belge talebinde de bulunabilmektedir. Kredi talebinde bulunan kişinin kredi notu göz önünde bulundurularak kefil de talep edilebilmektedir.
Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın