ING Bank Destek Hesap Özellikleri

ING Bank Destek Hesap Özellikleri

ING Destek Hesap ile bireyler hesaplarında para olmasa bile her an tüm ATM’lerden limitleri dahilinde para çekebilir; fatura, kredi kartı ödeme, havale, EFT gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirler ve ING Nakit Kart ile alışverişlerini rahatça yapabilirler.
ING Taksitli Destek Hesapla da bireyler dilediklerinde kullanabilecekleri kredi limiti hazırda bekler ve ihtiyaç duydukları an kredilerini kullanabilirler. Üstelik şubeye gitmeyen gerek bile duymadan!

Destek Hesap Özellikleri Nelerdir?

 • Hesapta kalmadıysa Destek Hesap’ta vardır!
  Destek Hesap, bireylerin vadesiz mevduat hesabına tanımlanan özel limitlerde hesapta yeterli para olmadığı zamanlarda bankacılık işlemlerinde kullanabileceği kredi hesabıdır. Destek Hesapla her türlü acil finansman ihtiyacını tüm ATM’lerden her an karşılayabilir, hatta Taksitli Destek Hesap ile 12 aya kadar da taksitlendirebilirler.
 • Faturalar hep düzenli ödenir!
  Kira, okul, su, elektrik faturaları gibi düzenli ödemeler için verilecek otomatik ödeme talimatı ile ödemeler hesapta para olmasa dahi ödenir.
 • Kredi ödemeleri asla aksamaz!
  Bireyin kredi ödemeleri de hesabında yeterli bakiye bulunmadığı hallerde Destek Hesapla ödenip gecikmeye düşmez. Herhangi bir kredi kullanmaları halinde ilk kredi taksitleri Destek Hesap’larından tahsil edilmeyecektir.
 • Sadece kullandıkları kadar öderler!
  Bireyler sadece kullandıkları miktar, günlük faize tabi tutulur ve ay sonunda hesaplarına yansır. Kullanmadıkları limit için ayrıca ek bir ücret veya faiz ödemezler.
 • Şubeye gitmelerine gerek yok!
  Bireylerin vadesiz mevduat hesaplarına para girişi olduğu vakit borçları otomatikman kapanır. Böylelikle şubeye gitmelerine gerek kalmaz.
 • İşleyişi çok kolay!
  Destek Hesap ürününden faydalanmaya devam etmek için yapılması gereken tek şey, hesaba yansıtılan faiz tutarının aylık olarak düzenli bir şekilde ödenmesi ve kullanılan ana paranın tamamını en az senede bir kere ödenmesi, bir gün süre ile hesabı artı bakiyede tutmaktır.

Taksitli Destek Hesap Özellikleri Nelerdir?

 • ING Bank destek hesap taksitli avans, bireylerin sahip olduğu Destek Hesap’larına bağlı belli limitler dahilinde kullanabilecekleri bir kredidir.
 • Hesaplarında para olsa bile Taksitli Destek Hesap’larını ING Bank şubelerinden, İnternet Şubesi’nden, ATM’lerinden ve 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığından kullanabilirler.
 • 3, 6, 9 ve 12 ay vade seçenekleri vardır.
 • Kullanım tutarı ATM’lerde en az 50 lira, diğer kanallarda ise 100 liradır.
 • İlk taksit ödemesi, kredi kullanım anından tam 1 ay sonra başlar. Taksitlerin belirtilen tarihlerde ödenmemesi halinde, ödenmeyen tutar üzerinden Destek Hesaba özel faiz oranı işlemeye başlar.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir