ING Bank Dolarınıza Tam 1 Yıl Hoş Geldin Faizi!

ING Bank Dolarınıza Tam 1 Yıl Hoş Geldin Faizi!

Sunduğu fırsatlar ve düzenlediği kampanyalar ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan ing bank yeni bir kampanya daha başlatmıştır. ING Bank Dolarınıza tam 1 yıl Hoş Geldin Faizi kampanyası ile ING Bank müşterilerine avantaj sağlamıştır.
ING Bank Dolarınıza tam 1 yıl Hoş Geldin Faizi kampanyası paranın hem güvenli bir şekilde durmasını hem de durdukça katlanmasını isteyen kişilerin yüzünü güldürek bir fırsattır. Bu fırsata dahilinde ihtiyaç duyulduğu takdirde vade beklemeye gerek yoktur. ING Bank müşterileri ister ING Bankta isterlerse e-turuncu hesap açabilmektedir. Tercih tamamen kendilerine kalmıştır.

1 . Başvuru 

ING Bank Dolarınıza tam 1 yıl Hoş Geldin Faizi kampanyası başvurusu için herhangi  bir ING Bank şubesine gidilmesi ya da internet aracılığıyla başvuru yapılarak hesap sahibi alınabilmektedir.

2 . Şartlar

ING Bank Dolarınıza tam 1 yıl Hoş Geldin Faizi kampanyasından faydalanabilmek için daha önce turuncu hesap açmamış yeni müşterilerden olmak zorunludur. ING Bank’ın yeni müşterisi olarak e-turuncu hesap açtırmak daha da avantaj sağlayacaktır.
ING Bank’ta turuncu hesap sahibi olabilmek için açılan hesabın sadece para biriminin dolar olması gerekmemektedir. Bunun  dışında Türk Lirası, Sterlin ve Euro gibi farklı para birimlerinde de hesap açılabilmektedir.
Turuncu hesap ile günlük işletilen faiz yanı sıra yatırılan paranın güvende olması da sağlanır. Ayrıca turuncu hesap üzerinden yapılan havale ile EFT gibi işlemler sonucu  hesap işletim ücretleri ödenmek zorunda kalınmamaktadır.

3 . Hoşgeldin Faizi Oranları

ING Bank Dolarınıza tam 1 yıl Hoş Geldin Faizi kampanyası dahilinde bir ING Bank turuncu hesap açılırsa kredi ve faiz oranları şu şekildedir:
Eğer 1 ile 250.000 arası USD miktarında bir rakam ile ING Bank turuncu hesap açılmak istenirse ING Bankasının Turuncu hesabında 1 ile 12 ay boyunca % 4 oranında bir hoşgeldin faiz oranı kazanma şansınız elde edilecektir.
Eğer hesap açılan miktar 250.000 USD ve üstünde bir rakam olur ise hoşgeldin faiz oranı % 0.1 oranındadır. Bununla birlikte 12 ay bittikten sonra 13. ay itibari ile turuncu hesapta kalmaya devam edilirse o zaman ING Bank’ın sunmuş olduğu ayrıcalıklı faiz oranı uygulamasına devam edilecektir.

4 . Ing Bank’ın Turuncu Hesap İçin Uyguladığı Faiz Oranları

  • 1 ile 5000 USD arası için uygulanan faiz oranı % 0.75’dir
  • 5000 ile 50000 USD arası için uygulanan faiz oranı  % 1.75’dir.
  • 50000 ile 250000 USD arası için uygulanan faiz oranı % 2.75’dir.
  • 250000 USD ve üzeri için uygulanan faiz oranı ise  % 0.1’dir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir